Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

Srázek super hodnotím 1A :specool: ,po dlouhé době zase jeden moooc povedení.Jinak poklona Dakimu a vlastně celému EDT clubu, na to že to dělali po prvé bez zkušeností a povedlo se. Pivko super,prasátko také,slivovice dobrá,super lidičky, a srandy ještě teď mně bolí břicho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ALL: no to video radši ani vidět nechci... :D na druhou stranu, až budete jednou vyprávět svým dětem příhody z mládí, tak si na mě vždycky vzpomente! :kol-98:

to Cooco: hej, ty kokso, tie mracitka su super chalan moj zlaty!!! :smich:

to Bobik: miluju tě! kol5:prc:

:kol-98:

jinak akce byla fakt slušná... poznal jsem část slovenské mafie :kol-137: , vnuka Zagorky :kol-82: a spoustu dalších skvělých lidí... super! ;)

jinak bych chtěl všem co si u mě koupil oNano poděkovat a pžádat je, zda by mi mohli pak napsat svoje dojmy... etc.

Ty VOLE! Si deláš prdel ne?! Vole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný fotky Stenly... hlavně "AIR" Jordan... ehm... teda "AIR" Joujou :kol-98:

jo a respekt k tobě... přijet z takový dálky kámo... fakt respekt!!! :palec2:

jo dik moc za chvalu na fotky...

no a takovou dalku po tejto akcii určite zopakujem aj nabuduce... ved to sa nemože nechať ujsť taka akcia.. hehe.. všetci ste super... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...