Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

Daku, tak jsem to myslel... protože já bych dneska odpo určitě ještě nadejchal... a když si představím, že by mě sundalo to auto, který leželo dneska na silnic střechou dolů... tak nic moc ... úplně se mi udělalo zle... protože vídím z dálky poldu, jak na mě mává... už jsem myslel, že mě bude stavět, ale jen ukázal, ať jedu pomalu a hned pár metrů dál leželo to auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie..kdo bude do mě dál rejpat??? lol

stenley..nemáš nadváhu..jen máš těžký kosti :p

vorlajz..souhlasím že je to lepší celovíkenodvka..jenže hodně znás toho času tolko nemá.. :feve:

VašekC: mlč a podporuj náš tým za dobra i zla lol jinak sme samozřejmě the best..ani jeden z nás sme nevěděli že budeme hrát a postavili sme se k tomu čelem (hlavně najmis) lol a aby jsme nedělali tlaky tak sme nechali vorlajzův tým vyhrát ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joujou: já ti dám, že sem se chtěl přidat, takhle se můj tým nechová :D:smich:

Jinak sraz byl super, skvělý fotbálek, až na Vorlajze... nás porazil :aggressive:

moc se omlouvám, ale vůbec nevím, kterej ty seš! :help:

jinak ten fotbálek byl super! jen škoda, že se toho moc neodehrálo... chtěl jsem dát aspoň 10 gólů... ale i těch 7 mi stačí! lol:kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz: to by bylo asi trochu těžší, bylo by nás tam fakt míň..

stenly: :palec2:

jou: já nerejpu, sám si mi nahrál :p a já asi věděl že budu hrát :D teda rozpustil sem prezidentovi tým, a pak sem se přifařil k vám :D ale myslím že dobrej tým coo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Já přidávám svou pochvalu až těď. Právě jsem se vrátil z Dřevěnic.

Sraz byl super !!!!!!!!!!!! Mám takovéto mnohem radši než ofiko tuningy. Lepší pokec a hlavně větší sranda. Měl jsem trošku strach z tý hromadný jízdy, ale ukázněné chování a respekt okolí mé obavy rozehnaly.

Jen co bych možná zkusil přístě je porovnat auta v koloně. ( Fabia, Octavie I pak II, atd ... a ty dva stroje na saze dát až úplně na konec. Nikdo nechce z auta leštit ty mastny saze :D )

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matex: taky sem se docela obával spanilky, hlavně v tom počtu.. jako první sem se snažil jet pořád 30-40, za což mě někteří málem ukamenovali :D ale zezadu mi volal Jou, že mám zbrzdit, tak sem se na Kozákov táhnul 20 lol každopádně náš prezident měl dobrej nápad s blokací aut, mě se povedlo bloknout první auto na kruháči v Turnově, ale nevím jak dlouho tam vydržel stát :D myslíš chudáka JasteRa a Garnyho na chvost jo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...