Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Já jsem tedy přesedlal z F1 FL do O3 a nijak mi nepřišel velký rozdíl v posilovači. Pravda, měl jsem O3 na 18" kolech. Mě spíš vadilo to, že O3 byla tvrdší na 18" kolech než moje F1 na serii tlumičích a sportovních pružinách. To auto na 18" bych přirovnal spíš k tomu, co mám na F1 teď, tedy sportovní stavitelný podvozek .. O3 je proti tomu drobek komfortnější :) v Praze na Prašném mostě mi dokonce v zatáčce uletěla prdel a to jsem nejel nijak rychle. Prostě hup v zatáčce a zadek už se hrnul bokem. Měl jsem 2.0 TDI, takže vlečenou nápravu. :)

 

Ale v řízení jsem rozdíl moc nepoznal, ani jsem nemusel korigovat směr auta, jelo normálně rovně a to má O3 myslím na 18" 215 gumy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi copak proti akčním modelům? nebylo by to fajn? myslím,pro zájemce..

 

Ty neumis sesmolit vetu tak, aby davala smysl? Precti si znovu jak ti zni toto: ty jsi copak proti akčním modelům?

 

Fajn by bylo zajit do obchodu a nemuset platit, nebo nemuset pracovat a mit prachy...je hodne veci co by bylo fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klídek,to je manfroto - místní figurka. On to minimálně dvakrát zedituje. To nemá smysl řešit. Jedině vymazat. :kol-44: 

Někde jsem četl,že OIII nemá kontrolku potkávacích/tlumených světel v přístrojovém štítu? V manuálu jsem ji nenašel. Může to někdo potvrdit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: nemá :) jen se ti na zapíná světel rozsvítí znáček potkáváček, který není ve dne skoro vidět :)

 

Já jsem v tunelu marně sledoval, jestli se vůbec rozsvítili xenony :) až podle auta před sebou jsem viděl, že ano :) jinak to není vůbec poznat :) .. možná podle budíku, že se rozsvítí celé, ale toho jsem si nevšiml :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid přišel s Fresh celkem hodně rychle, protože se to auto neprodávalo. O3 to zatím nepotřebuje, prodeje jsou dost dobré :) jen za poslední 2 dny jsem potkal asi 10 služebních O3 polepených různýma logama :) i security je mají a dokonce jsem už 3x potkal stejnou O3 jako taxíka v Praze (btw. první O3, kterou jsem viděl na živo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: nemá :) jen se ti na zapíná světel rozsvítí znáček potkáváček, který není ve dne skoro vidět :)

 

Já jsem v tunelu marně sledoval, jestli se vůbec rozsvítili xenony :) až podle auta před sebou jsem viděl, že ano :) jinak to není vůbec poznat :) .. možná podle budíku, že se rozsvítí celé, ale toho jsem si nevšiml :)

Já s tím jel jen ve dne,tak proto se ptám. A jakou barvou svítí ten symbol?

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...