Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Schválně, při dnešní návštěvě servisu jsem na to jukl a napadlo mne, srát se mi to do života, tak ji zamáznu a hotovo. Měli tam coma OIII a jak jsem si ji prolézal tak je to fakt hezké auto, ale možná už podvědomě jsem hledal a nacházel cenové kompromisy na výrobě a sem tak laciný, resp. nepochopitelný detail viz dveřní pomalu celoplast jako u Rapa a zároveň kapsa vystlaná kobercem. Palubka celá vypěněná, ale tunel dřív potažený kobercem a tady jako u toho mýho pohybovadla jako beton. Hoši hoši... Ovšem dílenské zpracování zádě na chvalitebnou.

 

 

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzis,.... kazdej je jinej ale kdyz byl clovek ochrapanej a v noci blikal,... fakt mi to ty oci palilo,... jasny jak uz sem rikal,.. kazdej je jinej,... ale me to proste obtezovalo nez aby mi to pomahalo ;)

 

  jednoduchy reseni bych videl CERNOU ELEKTRIKARSKOU PASKU....... vystrihnout ctverecek naplacnout a s bohem tva Mana ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo potvrdit, že výběr položek, které bude zobrazovat PP (např. teploty oleje) se děje jen a pouze přes nastavení pomocí tlačítka Car na radiu Swing? Protože manuál k autu je v tomto docela nesrozumitelný. Píše se tam o dlouhém stisku kolébkového spínače na páčce stěračů, kde se má člověk dostat do hlavní nabídky (kde mají být volby např. Jízdní data, Asistenti atd.), jenže to u této OIII nefungovalo. A o tom radiu jsem bohužel nic nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nastavuju páčkou od stěračů, normálně to funguje, na rádio nešahám....Jestli se nepletu, zapalování zapnuto, motor zhasnutý a delší podržení kolébkového bočního spínače pravé páčky to aktivuje. Pochybuju, že by to bylo u O3 jinak...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, jenže u OIII se opravdu nastavuje mnoho desítek funkcí přes Swing. Stáhni si manuál Swingu a uvidíš. Ovšem v manuálu pro auto je i nastavení některých funkcí na páčce od stěračů a to mě nefugovalo. Asi jsem na to neměl ten správný grif. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...někde na fóru jsem viděl dotaz na stav nabití baterie a ten se zobrazuje tlačítkem 0.0/SET pod přístrojama dlouhým podržením při vypnutém zapalování, jenom čas a stav baterie...návod je zavádějící, odkazuje na tlačítko 6 ale na nesprávný obrázek a stránku, aspoň teda u mě...ano nastavení je pouze přes rádio, ale např. teplotu oleje vůbec v nabídce nemám...

Editováno: , autor: chleidy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže u O3 je nutnost mít pojištění proti vykradení po celou dobu jeho užívání? Protože si moc nedovedu představit, že by někdo neustále dokola platil nové rádio ze svého, vždy, když by mu O3 vykradli. Protože bez toho rádia s autem neuděláte nic, kromě tedy jízdy :)

 

To je upravdu "super" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol na predvadzacej jazde OIII s multifunkcnym volantom a tam tym koleckom "D" to islo v pohode, kontroloval som teplotu oleja aj okamzitu spotrebu...

Stále si nerozumíme. Přepínat krátkým stiskem jednotlivé položky jako třeba průměrná spotřeba,průměrná rychlost atd. šlo. Mně jde o vyvolání hlavní nabídky dlouhým stiskem toho tlačítka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zobrazeni teploty oleje na maxidotu jsem tuto funkci nejdrive musel aktivovat v boleru. Jinak si myslim, ze to ani nejde nez nastavenim pres radio.

Co se tyce kratkodobe statistiky jizdy, tak ta se mi po 2hod stani vynuluje, jak pise pawouk.

 

Rekl bych, ze pokud se chces dostat do hlavni nabidky maxidotu, tak v pripade pokud mas multi volant, ovladas volantem a funkce k tomu na packach steracu jsou deaktivovany. Pokud nemas multi volant, ovladas tlacitkama na packach steracu.

Editováno: , autor: Lucasse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...takže u výbavy ambition s infotaimentem Swing, bez přikoupených asistentů a displejem MFA, což mám já, jsem výše popisovanou nabídku nastavení hlavního menu nevyvolal, tlačítkem A a B lze pouze zobrazovat údaje o spotřebě rychlosti atd., zobrazení těchto údajů na displeji lze nastavit v infotaimentu... předpokládám, že tato funkce je dostupná až u maxíku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...