Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Nechci v žádném případě rozjet debatu o BMW 3 Touring :) ale jen tak ze srandy jsem si to zkusil :)

 

2.0 benzín s turbem, sportovní podvozek, M paket, nějaké ty drobnosti :) cena 1 070 000 kč a to bych řekl, že na BMW je to v podstatě holota!

 

Nemluvě o tom, že ten předek nového BMW je hnusnej jak prdel :) jak kdyby si mu na něj sedla 300 kg ženská a tak mu to zústalo :)

 

Jen dodám, že v konfigurátoru BMW 3 Touring v základu nemá nic. Nemá tempomat, nemá vyhřívané sedačky, nemá bixenony, má 16" kola - do 17" jsou v ceně sportovního paketu. Za 19" kola se připlácí tuším asi 50 000 kč. A je tam spousta položek, které stojí i třeba 80 000 kč a přitom je to třeba jen kožené křeslo s alcantarou. Takže jak jsem psal, BMW 3 Touring za 1 070 000 kč je opravdu holota a nemá ani metalickou barvu! Pokud chcete dobře vybavené BMW, tak 1,5 milionu minimálně :)

post-68241-0-46643900-1363884340_thumb.p

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl už ten předchozí model CC a nechci to srovnávat. Jen se mi ta OIII zalíbila a myslel jsem, že bych šel do RS. Jenže pak jsem si to spočítal a zjistil (nebo si alespoň myslím), že ta cena by nebyla asi moc odlišná. Aspoň podle toho, co tady čtu, to tak asi bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to jedno, vše rychle ztratí cenu a u OIII je potřeba připočítat ztrátu nervů z ukradení nebo vykradení a tímto netrpí jiné značky. Takže já přer mnoha lety po vykradení mé Octávky jí zajistil jako Alkatraz, což kdysi pomohlo a později jsem přešel na Forda a potom na Sorento a mám svatej klid a jsem spokojenej nadmíru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaK: .......... co te vedlo k tomu ze jsi si koupil CCcko v eRku ? ;) ...... jen tak pro radost ze se chces povozit ? nebo ze delas na nejakym vyssi postu ? dik za odpoved ;)

 

       k otazce OIII vs BMW se nema ani cenu vyjadrovat,..... ;) radsi bych si koupil lip vybavenou octu nez holy BMW a nejem proto abych mohl machrovat ze sem si koupil novy BMW ;) OIII v ceno relaci 550 - 600 kc je pekny auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucason :  co mě k tomu vedlo ? No především fakt, že to "starý"  CC už mělo 4,5 roku a tohle byla skladovka za slušný peníze. Tak trochu z protekce. Mám rád sportovní střih a tohle se nedá navíc přehlídnout. Mám rád nový věci a tohle R-line jezdí na našich silnicích zatím v počtu několika málo kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kacer:.......... coz o to,... zacinat muze :D ale dostavame se k tomu zase ze tam nic nebude :D ....... prsknes tam xeny, tempomat, lepsi sedacky a atd.... a uz ses na 900 tis kc ;)

Jasně že když začneš GTIčko vybavovat tak jsi na 900. Jen jsem chtěl

nastínit na základní cenu. Jasně v 5D bude za 640. Ale image GTIka bude

vždycky lepší než O RS. Xenony v RSu asi taky nebudou od základu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za xenony se připlácí skoro všude. Konkrétně ale zrovna CC je výjimka, protože je má v sérii (alespoň tahle motorizace). I když za adaptivní jsem musel připlatit. V sérii je tam spousta jiných věcí, za který se jinde taky připlácí.

A co se týká xenonů u OIII, tak ač jsem se snažil, ještě jsem je nikde na showroomech neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...takže pánové...dnes zaplaceno a přivezeno...ještě to vydýchávám...musím říct, že se mi líbí čím dál víc...teď sedím už dvě hodiny nad návodem a žasnu jak jde jednoduchý věcí složitě napsat...

Blahopřeji hoď do sekce vaše octavie. Otec jede proni 27.3. Bude snad i vní spát :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...