Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Ona je otázka, jestli to Superb2 nemá záměrně. Pokud mluvíme o Combi, tak S2 má celkem malé lampy a zrovna včera jsem v dálce viděl S2 Combi za deště a nebyl skoro vidět. Narozdíl od auta vedle, které jelo s mlhovkou. Takže třeba proto má S2 2 mlhovky vzadu, aby byl vůbec vidět. Ale to je OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manforto: ne ne, okreskový auta, tedy ti, co dávají pokuty, jezdí k vykradeným autům apod., tak ti mají obyčejné O2 1,6 MPI momentálně, jen výjezdovky mají ty nejsilnější motorizace. Ale to je zas OT, které sem nepatří :)

 

V ČR mají městské policie taky různý auta, některý mají Superby, někde Kia, Huyndai nebo Ford apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejen škoda a vw jezdí po našich silnicích..

http://www.autohit.cz/novinky/auto/nove-vozy-hyundai-pro-policii-cr

Si děláš srandu? Co to má společného s OIII? :kol-44:  Policejní Hyundaie si řeště někde jinde! A to konkrétně zde: http://forum.skodahome.cz/topic/46028-policie-r-mstske-a-obecni-policie/

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mafroto: Policejní korejec hodně podpořil českou ekonomiku  :kol-47: Nepochopím, proč nekoupili další Yeti (vím, že jich snad ani ne dvě desítky mají, v Jihlavě je to pro příklad auto s výbavou pro ohledání místa činu).

 

Rapid 1.6 TDI (stačil by Active) by byl podle mě ideální volbou, ale O3 1.2 TSI, vlastně proč ne ;)

 

post-73659-0-71232300-1370022874_thumb.j

 

Sorry za OT s Rapidem :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže Korejec má nyní velkou 7 letou záruku na vše i servvisní úkony a to podporuje rozhodování o koupi i u organizací apod. Můj známej mi v tejdnu zrovna říkal že objednal černýho Ceeda a v takové výbavě a krásné ceně že u Škody by měl za stejnej peníz holátko. Jen litoval že nemohl v době obejdnávky vzít ten novej motor 1,6 Turbo s 205 koněma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie sedemročné záruky a kecy si overte až potom plkajte , tiež som poznal ludí čo sa s tým oháňali , je to tak podmienené že ak vynecháš jednu prehliadku tak ti to padne , a tie opravy sa tiež robia len tak aby boli , nehovorím že sú to zlé autá ale tá záruka moc argument nie je , lebo reálne nechcú uznať nič a prehliadky čo som bol posledne bola v rovnakom úkone o 100e drahšia proti škodovke , a to sme drahý ,,,, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je v MF dnes velká příloha Kie a tam jsou vypsány nové podmínky záruk a všeho čeho se to týká. Ať je to jak je to je to bez konkurence na trhu.

Dále je tam test OIII Combi 1,2 Tsi a sice tam píšou chválu,(PR článek) jenže když porovnám spotřebu s mojí 1,8 Turbo tak se směju až se za břicho popadám. Oni cca 6,7 při průměrné rychlosti 70 km a já 7,9 pri průměrné rychlosti 118 km na vzdálenosti 357 km. Takže maloobsahy mi do baráku nesmí i když je dopujou turbem.

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...