Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Jak už jsem psal na sousedním fóru, bral bych minimálně Ambiente, paket pro špatné cesty za mě ne - auto jak koza, přídavné oplastování minimální.

 

Pokud přeci jen brát Active, tak určitě přihodit MFA. Boční airbagy dozadu, jen pokud tam budeš někoho vozit, pokud jezdíš sólo, tak je to zbytečnost.

Mlhovky jsou spíše otázka designu, jejich funkčnost je diskutabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to PAST:

 

tady sem si dal praci a vytvoril primo konfiguraci, tak se podivej,.... je to stejny co jsi psal, tudiz:

 

397.900 1,2 Tsi 77 kW 6"
10.000  klimatizace a tónovaná skla
4.000  dálkové centrální zamykání
5.500  střešní nosič

3.000  rádio s CD
prachobyčejná bílá barva, bez označení motorizace :-)
_____________ 420.400 Kč____________

 

+

 

sem jeste dopridal

 

3500  palubni pocitac ,, MFA "

5000  predni mlhove svetlomety

5700  prodlouzena zaruka na 4 roky, do 60 000 km

17 000  kola z lehke slitiny ,, MINORIS "  6,5J x 16" - 4 ks

 

________________  CELKEM TEDY  451 600 Kc  __________________

 

 

podle me to je jaks taks vybava a spokojil bych se stim i ja ;)

Kola sem volil z duvodu aby to trochu vypadalo ;) ( pochopitelne pokud budes davat jina neoriginalni kola tim lip ;) ) a zaruku sem volil z duvodu jistoty aspon tuto mensi, protoze nikdy nevis co se muze posrat a za ty penize si myslim se to vyplati ;)

 

 

zde jeste nejake fotky pro skutecnost a soubor primo s konfiguraci

 

post-58977-0-61177600-1372192572_thumb.j  post-58977-0-10114500-1372192579_thumb.j  post-58977-0-77407500-1372192586_thumb.j  

 

 

CarCard_42589524.pdf

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, záruku přidám, ale ALU kola rozhodně nee :)   to raději připlatím ty boční airbagy pro děti.

Je to auto pro manželku na dojíždění do práce (já jezdím do práce na kole nebo chodím pěšky) a ojetinu nechce. Sám jedu jen občas na ryby a na lov :)  Stejně ještě musím dokoupit Construct, tmavé fólie do zadních oken a sadu zimních pneu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento tyden ma prijit moje octavie k dealorovi, kdyz tam vidim ten bilej kombik, tak sem trochu znervoznel.
http://praha.idnes.cz/pri-nehode-zemrel-clovek-na-mladoboleslavsku-fnb-/praha-zpravy.aspx?c=A130624_203006_praha-zpravy_jj

 

By mne zajimalo jak tohle pak skodovka resi, zda to auto opravuje, nebo vyrobi nove, a zda ho vyrobi ve zkracenem terminu.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Past: ........... pokud to je auto pro manzelku tak to kola jsou opravdu zbytecnost ;) lepsi skrabla poklice nez alu kolo ;) ......takze to chapu ;) za BAGY priplat ;) kazdopadne je tam i vic veci ktere jsou jeste akceptovatelne ale pro tebe i nekdy zbytecne tudiz kola vymen za bagy a pohoda ;) 

 

Jinak jeste jak popisujes,... nebylo by lepsi treba sahnout po RAPIDU ? ;) Kufr ma taky pomerne velky mista na zadnich sedackach pomerne taky, motorizace stejna a cena bude jeste levnejsi ;) budes mit treba na krasnou rodinnou dovolenou s RAPIDEM ;)

 

   Co ty na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, před týdnem jsme prolezli v bazaru spoustu aut (dvojkovou Octávku, Superba, Yetiho, BMW 3, Passata, Mondeo .. - žena ojetinu nechce) pak jsme šli do autosalonu a já si sedl do Rapida a byl jsem přesvědčený, že to pro naše účely musí nutně krásně stačit...

Jenže už před deseti lety jsem udělal kompromis a namísto Octa koupil Fabku bez klimy.. Doma pak "velká rodinná porada " a já už nemůžu dělat kompromisy, auto plánuju klidně na 10-12-15 let, na jiný dlouho nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ve čtvrtek jedu na instalaci výfuku Laityng rovnou k výrobci a pořád váhám mezi koncovkou výfuku a nebo celý zadní díl výfuku. Cenovej rozdíl je zhruba 2-3tis.

Od kompletu zadní části výfuku očekávám lepší zvuk. Ale zase nevím jaký to bude mít vliv na spotřebu. Otevřený výfuk děla dle mýho svý.. Rozhodně nechci, aby se třeba o 0,5l spotřeba zvýšila. Přimo firma Laitying tvrdí, že by se při běžném provozu měla spotřeba snížít (čemuž moc nevěřím). Jaký na to názor máte vy? Nechám si poradil, všechny názory beru ;-) Neuškodí to i časem jinak novému motoru?

 

Jinak pouze koncovka by měla jen vizuální smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Past: ........... tak porovnavat octavku s fabkou ktera nemela ani klimu si myslim ani mozna nemuzes,... co se tyce tedka Rapida a OIII tak to co chces a psal si ze chces v aute muze mit i Rapid, je pravda ze OIII je vice prostornejsi ale zase ne o tolik, je spis mohutnejsia mozna i bezpecnejsi ;) ale jak si psal ze to bude auto pro manzelku do prace, vozeni deti, nejaky nakupy a sem tam obcas ty pojedes na ryby tak v tu dobu by stacil Rapid podle meho usudku ;) timto nazorem ti nechci samozrejme Rapida vnucovat, ale na to co jsi psal a uvadis by byl rapid lepsi ;) ....... samozrejme chapu ze nove auto musi drzet minimalne 10 let a nikdo pochopitelne nevi co bude za 10 let tudiz pak pro pripad nouze bude lepsi OIII  :kol-47:

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vaše postřehy.

Lukason > Jo to je přesně ono. Osvětluje to opravdu dost. Vypnout to nelze. Nevadí do Chorvatska jezdím stejnak přes den a vůbec celkově nejsem noční jezdec.

 

Lucasse > Ideálně si v dnešní době nechat udělat  i diagnostiku pokud měníš výfuk . Dnes se podle mě váže nastavení řídící jednotky i na odpor plynů ve výfuku atd. Asi bych do toho jen tak nešel .Když už tak komplexní úpravu ,ale dotaženou do konce i s přizbůsobením elektroniky, Jinak je to podle mě spíš takovej pokus.

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi uz to nereste :D :D ..... je to proste kazdyho nazor, me to nevadi a jelikoz mam rad kdyz to v aute sviti jezdim ve vsech na 100% osvetleni kdyz sem mel pujcenou tu elegancku, CAT mi opravdu nevadil,... spis mi v noci vadily ty debilni zrcatka s blinkrama,... to me rvalo oci silene !!!! nejvic pochopitelne leve zrcatko u ridice, kdyz sem zatacel do leva a nic zamnou ci predemnou nejelo, radeji sem ani neblikal aby me ta dioda nesrala ;) ........ to me prislo vic namany na oci nez nejakej CAT..........

 

  doporucuju ho bude prelepit paskou ( rychlejsi hnusnejsi forma ) a nebo sundat stropni osvetleni a trochu diody nahnout, popripade rovnou odklopit aby svitily dohajzlu ( delsi ale cistsi forma )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...