Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

No jo, Felda a rodinný nákup v Tescu či jiném podobném hangáru :smich:

Teda je to felda, že jo? Je to ňáký rozmázlý

bylo to z mobilu a docela s tím uháněl a má ruka po včerejšku nebyla zrovna jistá... ;) taky koukám, že tam mám malé rozlišení - polepším se.

Byla to felina a vezl nějaké palubky, čumělo mu to asi 1,5 m za auto a navíc, což tam není vidět, neměl to nijak zajištěné, zapáskované, nebo alespoň gumicukem zafixované u sedaček, aby se mu to nezhouplo... prostě ťulpas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ráno jeden co mu malé křídlo nestačí... ;)

No neco podobneho se mi stalo,kdyz jsem mel nove Polo a nedovrel jsme zadni vratko a pri jizde se mi otevrelo,vsimnul jsem si toho az na semaforech,navic jsem nemel prodelane plato na snurkach,tudiz jsem to ani nemohl poznat,proste v prvni chvili jsme se lekl,ze mi vypadlo sklo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neco podobneho se mi stalo,kdyz jsem mel nove Polo a nedovrel jsme zadni vratko a pri jizde se mi otevrelo,vsimnul jsem si toho az na semaforech,navic jsem nemel prodelane plato na snurkach,tudiz jsem to ani nemohl poznat,proste v prvni chvili jsme se lekl,ze mi vypadlo sklo lol

Plato na šňůrce? Už jen to že akustika je úplně jiná Tě muselo napadnout :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...