Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

tywee...chudak octavka,ta dostala na prdel :feve:

a jelikoz mam jeste facko tak z toho formana bych si nejaky dily taky vzal,skoda ze neni tady nekde pobliz,barvu ma taky sejnou,sem tam se tady najdou takovyhle vraky tady u nas,tak kdyz uz to je v takovym stavu tak si taky neco vezmu :smich:lol

Editováno: , autor: Radektuning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pritule rikala, ze se to tam vsechno objevilo snad v jeden den, ze to tam byli prislusnici sepisovat, ze se asi naka parta v noci fakt "dobre" bavila. Majitel ty feldy, u kteryho prave byli, to pry obrecel. Ale nefim no, ze by to tam pak nechal? :) A jejich feldu se nekdo pokusil vyhackovat a dostali nejakou nalepku, jako nektery dalsi auta, mozna tam byli i tipari, tezko rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NA TOM SÍDLÁKU MÁM KAMARÁDA... TOMU UŽ ASI 3X UKOPLI ZRCÁTKA, UTRHLI STĚRAČE JEHO MÁME TO SAMÉ PLUS JEŠTĚ NAVRTALI NÁDRŽ AUTA BYL TO DIESEL.. POCHOPIL BYCH KDYBY DIESEL STÁL CCA 50 - 60 - 70 KČ/L TAKZ TOHO MÁ NĚKDO ŠOLICH ALE PŘI DNEŠNÍ SOUČASNÉ CENĚ POH. HMOT SE MI TO ZDÁ CELKEM NEPOCHOPITELNÉ.... S TOU NÁDRŽÍ TO JE PŘÍPAD CCA 14 DNŮ... PŘI TOM TAMPOD NIMI JE SLUŽEBNA MĚSTSKÉ POLICIE TAK OD ČEHO TAM JSOU.... MAJ CHODIT OBCHŮZKY A NÉ DÁVAT POKUT ZA TO ŽE SI TEN KAMARÁD PŘIVEZE NOVOU POSTEL A ABY SI TO ULEHČIL NAJEDE SI S NÍ PĚKNĚ PŘED VRATA TOHO OBJEKTU KDE BYDLÍ ŠUO ZA 2.MIN. TAM BYLI A UŽ POKUT NECHÁPU TO.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pritule rikala, ze se to tam vsechno objevilo snad v jeden den, ze to tam byli prislusnici sepisovat, ze se asi naka parta v noci fakt "dobre" bavila. Majitel ty feldy, u kteryho prave byli, to pry obrecel. Ale nefim no, ze by to tam pak nechal? :) A jejich feldu se nekdo pokusil vyhackovat a dostali nejakou nalepku, jako nektery dalsi auta, mozna tam byli i tipari, tezko rict.

NEVÍM VÁŽNĚ NECHÁPU NECHÁPU CO JE TO ZA TAKOVOU ÚŽASNOU ZÁBAVU ROZBÍJET CIZÍ VĚC TEN ČLOVĚK NA TO TŘEBA CELEJ ŽIVOT ŠETŘÍ A PAK PŘÍJDE BANDA NĚJAKEJ KOKOTŮ TO VÁŽNĚ ŘÍCT JINAK NEJDE... FAJN POKUD NA ZASTÁVCE VYSYPOU NA ZEM KOŠ, ČI NĚCO POMALUJOU OK TO SE DÁ JEŠTĚ ZKOUSNOUT, ALE TOHLE..... :aggressive: MI NEŘÍKEJ ŽE TO NIKDO NESLYŠEL TAKOVEJ RÁMUS TO MUSEL BÝT KDYŽ TU FELDU NIČILI.... U DVEŘÍ ŘIDIČE TAM JE TO ÚPLNĚ JAKOBY NĚJAKOU TYČÍ ČI CO JÁ VÍM ÚPLNĚ PROHLÍ TO MUSEL BÝT RACHOT A TO JE CCA 50 m OD TOHO HNED PANELÁK NECHÁPU VÁŽNĚ NECHÁPU

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...