Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Taky přidám nějaké ůlovky, ty první dvě fotky, to je roztřelený Ford Focus, byl docela hezký potkával jsem ho často a skončil tak, že jel nahoru do toho kopce co je vidět na foto, když ze zhora jel nějaký borec a ladil rádio a vjel do protisměru, focus se mu snařil vyhnout a proto ho nabral takhle nabok a celého otočil...

Ta třetí fotka to je dopravní policie v civilní Octě a operuje ve Valašském Meziříčí, Vsetíně a v okolí těchto dvou měst a provokuje k vysoké rychlosti a pak měří, nebo se zašije někde na parkoviště a měří a další policisté vybírají ;-) Pro místní, stává taky zašitá u pizzerie Pepino mezi Valašským Meziříčím a Bystřičkou na parkovišti a nejde vůbec vidět...Jet tam 50 je dost obtížné a flustrující...

post-37422-1270455313,6184_thumb.jpg

post-37422-1270455355,9303_thumb.jpg

post-37422-1270455369,0193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že mají na tý policejní oktávce ve předu ty folie homologovaný??

Ostatní řidiče buzerujou s tmavýma oknama a samy tam mají uplně černý... ;) ...Kurvy fízlácký

Jo a to nemluvím o té prostřední dolní lampě, co to je mlhovka, svítilna nebo co...Taky to nesplňuje žádné normy :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a to nemluvím o té prostřední dolní lampě, co to je mlhovka, svítilna nebo co...Taky to nesplňuje žádné normy :-))

To maji blesk. Pri mereni v noci. To kdyz se za tebou bleskne... tak jsi v prdeli,protoze uz te maji.... lol:p

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl svědkem další nehody, docela kuriózní, na přehledném úseku, sotva po výjezdu z kruhového objezdu sjelo auto dolů ze silnice před městskou knihovnu, kde denně chodí spousta lidí na blízké autobusové nádraží a zabořilo to do dopravního značení...Až když jsem přišel na místo, mi bylo vše jasné, Felicii řídila cikánská posádka, jeslti se někomu venku nebo vevnitř něco stalo, nevím, přijel jsem k místu až když tam byly 3 policejní auta a odjížděla houkající sanitka (nevím ale jeslti jen neprojížděla), až zjistím více, tak to tady napíšu...

post-37422-1270659855,6735_thumb.jpg

post-37422-1270659986,099_thumb.jpg

post-37422-1270660094,4054_thumb.jpg

post-37422-1270660148,045_thumb.jpg

post-37422-1270660217,319_thumb.jpg

post-37422-1270660234,0119_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodil jsem tam do školy a je pravda, že tam chodí hodně lidí kolem knihovny...

Asi se koukli na ceduli a chtěli jet na Rožnov/Žilinu a spletli si výjezd :) Snad se tam nikomu nic nestalo...

Dneska jsem slyšel v rádiu větší bombu z Havířova, že tam chodkyni zabilo upadlé kolo od naklaďáku...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...