Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

jjj tam někde no.... :) najel jsem celkem cca230km a nikde ani 1 hlídka policie..a to bylo tak krásně...čekal že budou všude prudit a vono prd... :) konečně sem pořádně protáhnul 17" po zimě ;) přiznám se že byl usek kde sem tomu dal trošku napít...160km/h :scooter: přijel jsem domu a pruměrka krásných 5.8l/100 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ne Colombo, ale Scuderia Masserati je jeden z mála italských kšeftů, kam jezdím pravidelně a také okolo denně jedu minimálně dvakrát, no a když vidím v tom odlesku výlohy ty budovy, tak to nejde abych nevěděl

mimochodem majitel salonu bydlí o 400m výše a to Gran Turismo S co jsi nafotil má jako Automatic, vezl jsem ho jednou domů z jedné oslavičky a je to svezeníčko tedy - skoro, ale jen skoro jako moje Líza :smich:

chtěl jsem tady dát odkaz na jejich stránky, ale je to te´d nějaké divodé tady na těch stránkách, tak nebudeme dráždit hada bosou nohou

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca 20 milionů jen Policie ČR :doh

Je to stejnej pokrytec jako papež, pořád mele něco o pomoci sociálně slabým, o humanitárních akcích atd. a sám jen rozhazuje milióny a válí se ve zlatě. A nejhorší je, že spoustu lidí mu to žere a věří, že to s nima myslí dobře a zavede ve světě pořádek. Já to říkám pořád, paroubek hadr :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem majitel salonu bydlí o 400m výše a to Gran Turismo S co jsi nafotil má jako Automatic, vezl jsem ho jednou domů z jedné oslavičky a je to svezeníčko tedy - skoro, ale jen skoro jako moje Líza :smich:

čo je vlastne v tej budove, nie je nijako označená a vyzerá dosť moderne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...