Přejít na obsah

cislo laku


ozzy

Doporučené příspěvky

Ahojte , mohli by ste mi poradit ako zistim cislo laku? Hladal som to tu vsade no neuspesne,nemam cislo ani v kufru a tam by to malo byt podla vsetkeho, nemate niekto tabulku ,alebo neviete mi poradit cislo laku, mam strebornu diamantovu metalizu rok vyroby auta 1999 dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ahojte , mohli by ste mi poradit ako zistim cislo laku? Hladal som to tu vsade no neuspesne,nemam cislo ani v kufru a tam by to malo byt podla vsetkeho, nemate niekto tabulku ,alebo neviete mi poradit cislo laku, mam strebornu diamantovu metalizu rok vyroby auta 1999 dik

Zkus někde ve svém okolí najít firmu, která míchá autolaky a oni ti číslo podle šablony určitě najdou i třeba podskupinu

a tužku ti i připraví.V Kopřivnici jsou např.hned dvě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo! Jak si to zjistil? Každopádně díky :palec2:

ještě by se slušelo říct, že auto je dovezené z německa takže na to dělali nový techničák u nás, ale číslo do něj nezanesli a tak jsem hledal a hledal ale číslo nenašel. barva: modrá metal. toť vše-číslo nikde

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo to známe. Chci si koupit opravnou tužku na lak, ale chtějí po mě číslo toho laku. Že prý je v techničáku. Koukám-hledám a nacházím-"modrá metal." lol .....číslo nikde. A včil co mám dělat? Ty modré metalízy jsou prý dvě....

No pokud vím, tak to číslo barvy je na štítku nalepeném v kufru vedle VINu nebo pod ním. A je teda 4místné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych učinil konečně reálný závěr celé diskuze. Číslo laku je uvedené na štítku, který je nalepený na podlaze kufru(pod koberečkem). Je to tam dokonce i popsáno slovně- LackNr.: a číslo(=Lack Nummer) hned nad tím je MotKB.:(=Motor kennen buchstaben tj.kódové označení motoru( AEE, AKL, AEH.....)). :palec2:

Pokud tam nálepka není, což je mimichodem velice divné a podezřelé tak je v servisní knížce na první stránce nalepená podobná nálepka s čárovým kódem, VINem, kódem motoru, výkonem, na které je číslo laku uvedené taky ;)

Jinak díky proFoxdivemastera - s číslem se nespletl-souhlasí to i se štítkem :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam dovoz z DE po nějaký němce, která ho koupila na Malorce. To vše podle servisky, která je 99% práva, protože takovej paskvil by nikdo nepadělal. Ten štítek tam nemám. A nenašel jsem ho ani v kufru. Kde přesně v tom kufru u combi je ? Jestli není třeba přelakován. Nevím.

Tomu maníkoj co to přivez věřím a auto mělo být z autosalonu v německu (protivúčet) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam dovoz z DE po nějaký němce, která ho koupila na Malorce. To vše podle servisky, která je 99% práva, protože takovej paskvil by nikdo nepadělal. Ten štítek tam nemám. A nenašel jsem ho ani v kufru. Kde přesně v tom kufru u combi je ? Jestli není třeba přelakován. Nevím.

Tomu maníkoj co to přivez věřím a auto mělo být z autosalonu v německu (protivúčet) .

ten stitek je papirak snadno se znici treba se ti tam neco vyleje on se rozmoci atd. jeste byva plechovy stitek pod pravym prednim nosnikem na nem je taky kod barvy,ale zjistis to snadno v kazde lakovne,co mas za barvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...