Přejít na obsah

Pozor na sviňi !!!


BadyS

Doporučené příspěvky

Takže patrně zde zabrousil nějaký dobrák, kontaktující se na můj tel. v inzerátu, kde sháním airbag na Fabie spolujezdce. Zboží za podezřelou cenu ochotně že pošle na dobírku, a tak učinil a na mou žádost i jako obchodní balík. Balík dorazil, ale jelikož jich bylo více ja to pobral zaplatil a po rozbalení zjistil, že jsem asi na fóru nějakého knihkupectví nebo co, no paráda

Naštěstí vztahy s poštáky díky díškám jsou dobré a já jel balík vrátit zpět na rozvoz, kde něco na pifko zapůsobilo a balík ti vezou zpět takže si ho můžeš blbe za 7 dní vyzvednout zase u sebe a jseš lehčí o 100,- :palec2:

pro ostaní varování:

Miroslav Že......

Posterestante (to byl duvod okamžite balik zkontrolovat proč jen odkaz na poštu)

Brno

601 00

tel:605830567

Takže dejte bacha při převzetí, naštěstí to dopadlo dobře a nejsem o pár tisíc lehčí fuck:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli tom u dobře rozumím tak ti poslal misto bagu nejaký knížky? lol:kuk:

ano nějaké 3 komunistické bichle, ted už se hoši směju, ale dopadnout to že to neveme zpět, mě kol100

Dakie: nick netuším, volal mě přímo na mobil

pentadius: pohoda :palec:

chtěl bych být u toho až jsi pujde na poštu pro "peníze" lol lol

jinak zítra ještě zkusíme lokalizaci telefonního čísla, tak uvidime, zaleží dle operatora, na t-mobile se nedostanu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...