Přejít na obsah

Nezhasíná kastlík před spolujezdcem


ViktorMPI

Doporučené příspěvky

fuj a ni nechci na ty fotky koukat.... sem se s tim s*al asi hodinu.... tu pruzinku kdyz names srovnanou tak dela brikule teda.... - sem to omotal elektrikarskou tak uvidim... smejd - uz sem to chtel rozdupat a jit pro novou...

Nevite jestli treba do faceliftu tuhle chujovinu nevymysleli kluci v MB lip? pritom by chybelo tak malo a byla by OK!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protože tuhle "závadu" stavím na úroveň asi jako spalničky mezi smrtelnýma chorobama, tak jsem tu žárovku normálně vyškubnul a zahodil. Do kastlíku prakticky nelezu, tak mi světlo nechybí. Že to svítilo za jízdy, by mně nechalo v klidu, ale že to svítilo pořád, trvale i po opuštění auta, mně malinko vytočilo. Tak teď je tma a klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protože tuhle "závadu" stavím na úroveň asi jako spalničky mezi smrtelnýma chorobama, tak jsem tu žárovku normálně vyškubnul a zahodil. Do kastlíku prakticky nelezu, tak mi světlo nechybí. Že to svítilo za jízdy, by mně nechalo v klidu, ale že to svítilo pořád, trvale i po opuštění auta, mně malinko vytočilo. Tak teď je tma a klid.

jinak to světýlko se samo vypne po určitý době,prostě když zamkneš auto tak ti nesvítí furt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

U toho světýlka stačí jen ohnout pružinku zhruba v půlce jedné strany a bude zhasínat už 1cm před dovřením dvířek a je po problému bez jakýchkoliv lepení všelijakých dorazů na ovládací páčku světýlka.Mám to už tak víc jak dva roky a pořád to funguje. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Při vyndání středních ofuků s odkládací schránkou je tam krásně vidět, jak to funguje a jedna vrstva lepicí silnější pásky to spraví. Nalepení s pomocí pinzety a tou dírou po ofucích to šlo spravit. Otázka chvilky..:-)

Tak ako pise Radys, tiez som to urobil nalepenim pasky s pomocou pinzety cez stredove ofuky, 5 minut prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...