Přejít na obsah

rucicka palivomeru


iviak

Doporučené příspěvky

ahoj chlapi.stala sa mi taka cudna vec...z nicoho nic mi rucicka palivomeru zacala chodit sem a tam..a aj ked som auto vypol a som pretocil klucik (kym sa nerozsvietili kontrolky) tak tiez si chodila sem a tam.raz ukazovala pol nadrze potom celu tak prazdnu a tak sa to opakovalo az sa zastavila asi v tristvrte a potom v prebehu cca. 20-30km klesla na skutocnu hodnotu.(asi paranormalne javy).nevie niekto co to malo znamenat??auto je eresa 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, taky se mi to obcas stava, ale mam auto z roku 98 - takze stary budiky, u nich je poruchovost po nejaky dobe celkem bezna. u budiku z RS bych to necekal... sam je tam chci dat, az ty moje uplne odejdou. i kdyz ty mas taky dost starou verzi.

p.s. me se to stava jen pri natankovani plny nadrze - kdyz jsem mel obdobi, kdy jsem tam pravidelne daval 30l, tak jsem na to skoro zapomel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...