Přejít na obsah

Střešní nosič na kola


kaspar

Doporučené příspěvky

ve všem jsou trochu horší (méně komfortní) - kdybych neměl možnost srovnání, tak bych to asi neřešil. Na toho hakra manželka kolo sama nedá. U thule (591) se kolo při nandavání opře o tu tyč a nepadá na druhou stranu...blbě se to popisuje

Já vím co myslíš ;) ale když má člověk dobrý grif jde to samo i na Hakry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo krade se všechno, přišel jsem už o nosič lyží, takže mě to nepřekvapuje.

 

I přesto jsem rozhodnutý pro Thule.

 

Jenom přemýšlím, když to bude mít stejný klíč, jestli je na zámku vyražen stejný kód, někteří prodejci jej totiž zbrušují pro horší identifikaci kvůli zlodějům.

I když podle mě půjde i utažený a zamčený vytrhnout z T drážek do strany (tak mi vzali  ten na lyže)

 

Každopádně díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim kodem mas pravdu. Na zamku je vyrazeny kod stejny jako na klici. Staci si sehnat sadu vsech klicu, podle cisla si vyberes ten sravny a cornes cokoliv od Thule...

 

Poradne utazeny by z T drazek nemel jit vyrvat. Problem je, ze kdyz ho dotahnes trochu vic, zacne se malinko deformovat T drazka. (Muj pripad. Pricniky nemam Thule, ale nejaky shit. Moza je to tim...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...