Přejít na obsah

Valnetine ONE vs Beltronics RX65 E - Antiradary.


JasteR

Doporučené příspěvky

Taková perlička: měli jsme ted školení řidiču a školitel mluvil o tom,že pasivní radary nejsou zakázany ale aktivní jako jsou rušičky laseru ano a že zrozi až 25 tisic pokuta...tak jsem zbystřil a šel za ním o přestávce...pokecali jsme a jako perlička došli na to,že mi ty rušičky montoval jeho syn a když to je dobře udělané tak na to nemužou přijit-uznal mi to.Neřikám že nemám strach z odhalení ale už mi to dvakrát zachránilo prachy a body...což se taky musi počítat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projdi si fora nebo antiradary.net je to znama vec sankce do 100t,-

Jinak k rusicce samodrejme zalezi jakou mas, na 100%ruseni to chce aspon dve cidla na predek, a pak zalezi jestli mas taky vzadu od toho se odviji samodrejme i cena, stejne tak jestli je to homologovane jako parkovaci senzory kdyby neco ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby tak muzes mi prosim poradit ktere to pasmo na antiradaru aktivovat???aby to upozornovalo na ty kurevske radary jak ma JasteR na tech obrazkach..ja si to poridil hlavne k vuli tem krabickam,protoze jich po Prostejove umistily tak 20..jako vim kde jsou vsechny umistene,ale jednou telefonujes,podruhe se zakecas ze spolujezdem a to je hned v pi.. :D diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
cosby tak muzes mi prosim poradit ktere to pasmo na antiradaru aktivovat???aby to upozornovalo na ty kurevske radary jak ma JasteR na tech obrazkach..ja si to poridil hlavne k vuli tem krabickam,protoze jich po Prostejove umistily tak 20..jako vim kde jsou vsechny umistene,ale jednou telefonujes,podruhe se zakecas ze spolujezdem a to je hned v pi.. :D diky

Jde o to jestli v prostejove nemate tusim traffipaxy s indukcnima smyckama ve vozovce na to ti nepomuze nic, leda poi body do navi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
a co rikate na tohle

http://www.coyotesystems.cz/index.php?app=...age&name=p2

taky neco schanim a furt nevim co diky za pomoc

Antiradar nekupuj-jsou to vyhozeny prachy z okna ;) Ted nakoupili laserové pušky po celé republice což ti bohužel žádný antiradar nechyti.

Jedině laserové rušičky což už je v rozporu se zákonem...mám je ve svém vlákně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antiradar nekupuj-jsou to vyhozeny prachy z okna ;) Ted nakoupili laserové pušky po celé republice což ti bohužel žádný antiradar nechyti.

Jedině laserové rušičky což už je v rozporu se zákonem...mám je ve svém vlákně :)

Me uz to nekolikrat pomohlo... aut s bradavicema - ramer/t jezdi porad mraky.. zrovna pred 14dnema sem mel malem tu cest, zatimco s laserem jen vyjmecne.. je jasny ze nejlepsi je mit i "parkace" a na traffipaxy / pripadne usekovky mit uloznene jako POI v navi.. pak je 99% ochrana.. pak uz jedinna hrozba jsou R36ky s polcamem..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...