Přejít na obsah

Podlozky 50-100mm


Jirik_superb

Doporučené příspěvky

Mne ted prisly 20mm zadek a 15mm predek vc. sroubu od reviloshop.cz vse pasuje....cena 2000,-

No hele a vsechno ok? Ja dal vcera 15mm predek+zadek a desticky drhnou o kotouce, zpocatku jsem se nemohl ani rozjet... ted uz "dre" jen jedno kolo.

Pocitam s tim, ze je delsi naprava, tudiz jine zatizeni, tak si to snad sedne a bude to ok, zatim to docela jde... Konkretne desticky zaclo brat horni a spodni okraj kotouce, na kterym to pred tim nebrzdilo - nesedelo.

Editováno: , autor: Jirik_superb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele a vsechno ok? Ja dal vcera 15mm predek+zadek a desticky drhnou o kotouce, zpocatku jsem se nemohl ani rozjet... ted uz "dre" jen jedno kolo.

Pocitam s tim, ze je delsi naprava, tudiz jine zatizeni, tak si to snad sedne a bude to ok, zatim to docela jde... Konkretne desticky zaclo brat horni a spodni okraj kotouce, na kterym to pred tim nebrzdilo - nesedelo.

Dotáhnul jsi to pořádně? Tohle to nemůže dělat. Necítíš při vyšších rychlostech vibrace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mládenci, nechci vám kazit radost - podložky jsem používal ještě když jsem měl passata - měl jsem na předku 15-ky a na zadku 20-ky. Začali mi nechutně odcházet ložiska, je to vcelku jasné, kolo se vůči náboji dostane mimo těžiště a na ložisko začnou působit úplně jiný síly. Dnes už bych si je na auto z tohoto důvodu nedal :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

zdar chlapi tak pokračuju v tématu,protože těsně předtím než jsem dopsal svůj názor na stejné téma ale jinde založené,tak mi to Jiřík zamknul.

Takže:i já mám podložky a to už na třetím autě a nikdy jsem neměl problém stím žeby se mi sjížděly gumy.Co se týká šutrů,tak jelikož kola nelezou ven tak je klid jelikož dveře nemám obité.Co se týče toho,že by mi létaly od kol kamínky,tak říkám ano,ale to je tím že nemám zástěrky.Ale že by to bylo tím že mám podložky to asi ne.Jasně pokud má někdo kola hodně ven,tak určitě,ale to zas asi musí káru každou chvíli opravovat,páč on bude první kdo to pozná.

Toliko můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...