Přejít na obsah

Řidiči kamiónů


FUGAS

Doporučené příspěvky

Přesně tak, tyhlety podplácení u STK se zrušej. Protože by jim pak zrušili STK a jsou bez práce a hromada šmejdů zmizí ze silnic. Stačí udělat pár bububu a nikde na STK nepustěj šmejd. To samý pak udělat s osobákama a na světě bude o trochu líp :)

Ovšem spousta z nás bude v hajzlíčk uza xenony bez automatické nivelace (já teď už mám), chybějící ostřiky.... velký kola, jiný ET, nepovolený gumy na disku.... A ještě by měli mít hlukoměr a změřit motorky a debílky s rádoby vejfukama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak abychom porad kamionaky jen nepomlouvali... v pondeli cesta z CB do Usti nad Labem a vse bez problemu, ridici kamionu se chovali velice slusne. Vcera opacna trasa a znovu bylo vse v nejlepsim poradku. Spis bych chtel upozornit na kolonu za Prahou, kde se tri pruhy sjizdi do jednoho... mel jsem chut zatarasit cesty autum, co podjizdely z prava a vysvetlit jim to rucne :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím sjížděním do jednoho pruhu mě občas kamioňáci dostanou :doh myslí si, že je osobáky v levém předjíždějí a tak vymyslí, že se postaví dva vedle sebe a současně popojíždění s kolonou, strašná sranda, jen osobáky nemůžou projet, klasika se takto často dějě na Řeporyjské směr Barrandov, dnes taky, jaké bylo moje překvapení, když tu najednou zprava v odstavném modrá octa, majáček dojeli si pro něho a dostal čočku, po dlouhé době jsem viděl pomáhat a chránit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

dnes som obehol a zastavil kamion a nechapal preco to robim !

ale pochopil ked som mu ukazal ako mu hori prava zadna guma na navese ! asi mu ostala visiet brzda a koleso sa netocilo ale suchalo o cestu az sa chytilo horiet a smrdelo a dymilo to moc hezkyyyy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas jezdím malou 6 tunou a řidiči kamiónů mi zas až tak nevadí. Ale když vidím, jak někteří předjíždějí s osobákama, tak bych nejraději vylezl a všem sebral papíry. minulý týden jsem do kopce předjížděl kamión a idiot v dodávce(idiot), mě předjížděl a proti němu se řítilo další auto, takže jmse v jednu chvíli byly 4 auta ve třech průhách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že bylo opravdu nutné a bezpečné ten kamion 6 tunou do kopce předjíždět? Pokud to byla jen klasická silnice, bez stoupacího pruhu tak si nedovedu představit jak dlouho si ohrožoval provoz. Pokud byla se stoupacím pruhem, tak si měl nechat předjet rychlejší auta, která jste jistě už nějakou dobu brzdili a až po té pokud si měl dostatečnou výkonovou rezervu si měl ten plížící se kamion předjet. Až teď čtu že 3 pruhy takže druhá varianta, nějak si dovedu tu situaci představit, kamion zpomalil na 70-80km/h a ty si ho předjížděl rychlostí tak o 5-10km/h vyšší. Ano máš pravdu když vidím závodníky s nákladními auty jak závodí a blokují provoz, tak bych nejraději vystoupil a sebral jim papíry.

Jen pro případnou námitku jezdil jsem s kamiony, lehkými nákladními auty, autobusy, s dodávkami a věř mi, že takové chování je nejčastější příčinou vážných dopravních nehod.

Samozřejmě debil byl ten s tou dodávkou neměl vedle tebe už co dělat, ale taktéž ty si neměl co dělat vedle toho kamionu, bohužel nezakazují to přímo předpisy, ale zdravý rozum a ohleduplnost tomu tak velí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byly tam 2 stoupací pruhy a ten idiot měl před sebou ještě 2 osobáky a pak ještě mě a přede mnou 2 kamiony. ten první kamion je ploužil necelých 70 km/h a já ho předjížděl v 85 km/h a byl jsem oproti jemu prázdný

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nežeby občas řidiči vozů osobních nedělali to samé. Prostě já vím - to musí být neskutečně srdcervoucí jet za to sockovatou fabyjou s tak drahým vozem zahraniční provenience.

S řidiči kamionů nemám vysloveně špatné zkušenosti. Znám víc řidičů těchto vozů, ti nejzběšilejší to většinou někde zapíchnou do stromu (bohužel občas s asistencí jiných civilů) a platíce škodu pak už dají pokoj. Někdy je problém taktéž v kompatibilitě ega a technického stavu vozidel.

Spíš mě iritujou Avie, ale to je národní sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešni 30km cesta do prace byla něco na moji nervovou soustavu - tma, taková nějaka mlha - velmi špatna viditelnost.

1. Na dalnici jsem dojel auto (nějaký fiat rok tak 2000), kteremu nesvitilo vzadu ani jedno světlo, vepředu mu svitily jenom parkovačky - jeho rychlost necelých 70km/h dle tachometru - malem jsem neubrzdil, když se přede mě vtlačil kamion ktery ho viděl na posledni chvili - totalni kokot z fiatem - zastřelit takové lidi

2. v levem pruhu jsem dojel oktavku která předjižděla kamion - jel 90 - když ho předjel tak na to dupnul a ujel mi - ve 140 jsem ho zas dojel když předjižděl auta - zase jel 90, pak zas zrychlil - a furt dokola - ani po několika probliknuti nepřejel do praveho a dobrych 10km pořad dělal takove kokotiny a nedalo se ho předjet ani zprava - magor

3. už ne dalnice - čurak z pasatem předjižděl v levem odbočovacim pruhu dva kamiony - ale nějak nepočital že do toho odbočovaciho pruhu mu vjede osobak - pasat se tak tak vlezl mezi ty kamiony - ten před ktereho se vecpal tak musel až ke svodidlum - už jsem to viděl kriticky ale vše se zvladlo

4. a taky jsem potkal člena narodniho sportu - čmoudici Avia jedouci mimo obec zavratnou rychlosti 40km/h - kolona aut za ni tak kilometr minimalně

A muže mi někdo řict proč na STK mě jebou za to že mi jedna předni mlhovka nesviti jak ma, ale na cestě v noci potkam Š120, ktere zadni světla kvuli intenzitě svitu neni vubec vidět - proč se ku..a kontroluji pouze předni světla a že intenzita sviceni zadnich je nulova nikoho nezajima - kvuli jednomu takovemu jsem se před vanocema malem zabil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...