Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

hosi vy berete silne drogy :D

to s tim zvukem jsem odpovidal jmenovite skajovi , a skaja potom nechapu tvuj prispevek : Tak já už ho mám taky doma a celkem spokojenost............ to jsi psal jako o iphonu ? ze ma klasicke chovani windowsu ??? protoze iphone nema s widlema spolecne lautr nic (snad jen ze puvodni zdrojovy kod je slohnuty od apple)

a s tim zvukem je to opet odpoved skajovi, jelikoz kdyby si dal zvuk trosku nahlas tak to nicneresici tapani po displey neni nefukcni iphone, nybrz by se nahle zmenilo v zapinani a vypinani vibratoru

udelate z malicherneho vtipu rozhovor na pet stran, uz prdim na nejake pravidla fora o quote predesleho prispevku, jelikoz sami admini z toho pak maji mega gulas v hlave komu dotycny vlastne psal :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, kdo tady bere drogy :p

Mam taky HTC TOUCH PRO a jsem zatim velmi spokojen.
To rád slyším, hóoodně o něm uvažuji :)
Jen upozornuju, ze jako kazdy telefon ma sve mouchy a...

Snad jsem te neodradil... ;)

PS: Hardwarovou klavesnici urcite doporucuju...

Tak já už ho mám taky doma...

lol:smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crecku, je jedina pravda a to ta, ze z 25 000 registrovanych clenu mam v hlave bordel z odpovedi a to z tvych :D;)

Ja ani nevim, na co jsem odpovidal, vsiml jsem si nazev tematu mluvi neco o jabkach a tady se michaji jabka s hruskami, pak sem neco primichne creck a je z toho normalni ovocny gulas! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelejme za timhle hodne tlustou caru :D jdu opravit ty prispevky a dopisu tam komu to je at me porad nepeskujete ;)

________________________________________________________________________________

___________________________

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chape to nekdo ? mas HTC , uvazujes o necem dalsim , uz ho mas doma atd... fakt se v tomhle ztracim co vlastne mas (neberemeli v uvahu to HTC ktere mas uz v prvnim prispevku

HTC nemám od prvního příspěvku, ale až od té doby, kdy jsem napsal "Tak už ho mám taky"...předtím sem měl 6230ku, ale to není až tak podstatný...pro objasnění sem schválně shrnul všechny příspěvky tak jak šly po sobě do jednoho, víc toho už fakt udělat nemůžu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz ma ta podlozka pod zidli nejakou funkcni navigaci nebo porad jen google ? lol

ma,ale bohuzel zatim jen americke mapy, verze pro evropu by mela byt po novem roce, potom to ma jeste xgps takovou nahrazku ktera vyuziva google mapy,ale to je jen trosku predelane maps z origo s vyhodou ze si muzes natahat mapy do offline modu a nepotrebujes byt stale pripjeny k siti

http://www.xroadgps.com/Maps/GMapforiPhone...78/Default.aspx

tohle je G-map (americke mapy)

ale konecne to ma flash prehravac, konkurence omnie je dobra vec ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone protoze se vyvojari v applu vic snazi ,kdyz je zacina nekdo v necem porazet (i kdyz ten flash prehravac zas udelal nekdo z treti strany,apple nejak nesmyslne nechce flash prehravac vypustit) ;) tak jsi to chtel slyset ? ale zase to ma jednu vyhodu , nezatezujes edge stahovanim reklam v flashi

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone protoze se vyvojari v applu vic snazi ,kdyz je zacina nekdo v necem porazet (i kdyz ten flash prehravac zas udelal nekdo z treti strany,apple nejak nesmyslne nechce flash prehravac vypustit) ;) tak jsi to chtel slyset ? ale zase to ma jednu vyhodu , nezatezujes edge stahovanim reklam v flashi

NE... Takhle ne.. Spise tak, proc tobe funguje prehrani a me ne, kdyz jsi zminil tu Omnii, tak by to asi melo fungovat.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon: aha, tak to netusim, ja myslel ze do WM 6 by mel jit nanstalovat flash prehravac uplne v klidu ne ? ja omnii zkousel jen tak v obchode, to fakt nevim proc neprehrava flash videa, co ti to ukazuje namisto videa ? modrou kosticku ? zkus na ni kliknout a pokusit se nainstalovat flash, nebo a to fakt uz hadam, nema omnie nekde v nastaveni prehravani flash ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...