Přejít na obsah

Kumho


babco

Doporučené příspěvky

ahoj. muj názor brát v potaz budec nemusíš ale já myslím ,že jsou tak na dvě věci,slušn žečeno... nejezdil sem na nich tak nevim,většinou tyhle korejský gumy bývaj měký tak hezky přilnou, jak ale dělam na servisu a jednou sm tyhle gumy obouval tak sem se nestačil divit. jednou to po mě chtělo na hliník nalepit 128g závaží na jednu stranu. kolo to bylo nějaká 16 offroadka. je to jen názor z pohledu pneuservisáka a potom na kolik te celí to vyvážení asi muže vyjí. jesti to cenou nevyjde jak už nějaká lepší guma a nebude tam ani tolika závaží.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou nahodou Kumho nemecka znacka,ktera patri pod MIchelin?Protoze se mi zda,ze to tak prave je,zadni korejci!Ale jak me nekdo pouci,budu jenom rad!Mel jsem je na aute, 17" no nebyl jsem z nich potesen,voda jaktakz sucho pohoda,ale vykrzely jenom 15tis km,a sly uplne do .... Mozna to je taky tim,ze pracuju dost vysoko a cesta nahoru jsou same serpentyny!Ted mam Bringestone za stejnou cenu"podotykam",a doufam ze vydrzi vic!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou nahodou Kumho nemecka znacka,ktera patri pod MIchelin?Protoze se mi zda,ze to tak prave je,zadni korejci!Ale jak me nekdo pouci,budu jenom rad!Mel jsem je na aute, 17" no nebyl jsem z nich potesen,voda jaktakz sucho pohoda,ale vykrzely jenom 15tis km,a sly uplne do .... Mozna to je taky tim,ze pracuju dost vysoko a cesta nahoru jsou same serpentyny!Ted mam Bringestone za stejnou cenu"podotykam",a doufam ze vydrzi vic!:)

NEE, skutečně to jsou korejci, viz tady

Jinak k nim ale nemůžu nic říct, nemám s touto značkou žádnou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...