Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Jasný, když bude krásně tak si ani nikdo nevzpomene že sem to zařizoval já a když bude lejt jak z konve tak mě tam všichni ukamenujou,... mno co se dá dělat, budu se snažit, ale nestačí jenom 1/2 bodu, to je málo, chci 0,99 bodu ;)

P.S. zapoměl si zmínit soutěž pro notory ;)

Editováno: , autor: Art Car Design
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: Hrozně rád bych Vás tam oba viděl, aspon na chvili

ACD: Hele komunisti vždycky poroučeli větru dešti, tak zkus zajít do kanceláře KSČM v Turnově (pochybuju, že by tam nebyla)

Mole: Není to místo v té vesničce jak jsme se spolu bavili kdysi dávno přes SZ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mole: posílal jsem ti na mail info pro členy, ohledně Kobry 11 co dělá pěknej rozruch v Lbc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo by to tu nějak rozjet ne ;) se podívejte na brněnskou knajpu, tam to žije :) jak je na UA mole?

Jj. Nějak se nám to tam pěkně rozhoupalo :palec2: Ale žádnej med stíhat číst a odepisovat v knajpě i v Hospodě ;) . Další bych nestíhal už vůbec.

Jsem zvědav jak dopadne Badyho záměr udělat něco podobnýho i na Moravě !!!

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...t&p=1014127

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...