Přejít na obsah

Krvavá televizní spot


zabiak

Doporučené příspěvky

To je fakt, 150 mil Kč by mohli věnovat na zvýšení gramotnosti náší mládeže, aby se tu nenacházely výrazy jako "v prdely" nebo "schlédnout"... Jinak pokud se podaří zachránit aspoň jeden život, měla kampaň smysl. Možná by mělo větší smysl na místa smrtelných nehod dávat značky tak jako se děje v některých státech v US. Když pak člověk projíždí úsekem, kde je těmito značkami poseto, trošku se zamyslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tak když člověk píše rychlejc než myslí. ;) Ale asi se hodně nudíte.

Já myslím že je to zase kšeftík přihranej kamárádům.

Ten klip mi nepřijde moc realistický a spíše mě to přijde vtipné, což je špatné.

Viděl jsem ty anglické to jsem byl chvilku v šoku.

Já nevím furt nejsou peníze, na policistu nenarazíte a pak takéto mega drahé akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Pokud mám být upřímný tak z těchto klipů si budou brát ponaučení ti řidiči kteří nepatří do skupiny která by tuto osvětu potřebovala.A ti co by jí potřebovali se tomu budou vysmívat do té doby než se jim tato situace stane popřípadě až přijdou o někoho blízkého.Jezdil jsem pět let jako instruktor autoškoly a poznal jsem jak rychle se dovede po zkouškách čerstvý řidič změnit v bezohledného šoféra.Nic méně jak dlouho byl pro řidiče postrachem bodový systém ,zase si z bodového sytému dělají hlavu jen ti co jezdí slušně a pořád jezdí s pocitem jen aby náhodou někde neudělali dopravní přestupek.Teď píšu svůj názor tak se možná bude někomu zdát hrubý.Řidiči co jezdí jako pra……ta nezmění ani bodový systém natož drastické spoty.Přál bych jim aby se dostali alespoň na jeden den k záchranářům kteří jezdí k nehodám.Realitu nenahradí žádný spot v TV. Omlouvám se že jsem se tak rozepsal ale nedalo mi to .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě to na mě nepůsobí špatně natočené.

Navíc za rozpočet jako 3průměrné české filmy by se dalo natočit určitě více než 3 dvouminutové videoklipy. lol

nevím, jak můžeš napsat takovou hovadinu... samozřejmě, že natočení tří dvouminutových spotů nestojí 150 miliónů... taky se ty spoty budou asi někde vysílat ne? tak ten čas se musí hlavně zaplatit... a kdybys nebyl trdlo a pořádně všechno přečetl, tak bys věděl, že budou vysílány v hlavním vysílacím čase... a ten je samozřejemě nejdražší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jako asi je to lepsi, nez vubec nic.... NICMENE, pan reziser Renc moc vlastni napaditosti neprojevil, v podstate jen sproste vykradl spot, kterej bezel pred cca 5 lety v Irsku denne nekolikrat v televizi.... http://www.youtube.com/watch?v=dTbbYuNiTSQ

bohuzel i presto se mu to podarilo totalne pokazit debilkem, kteryho pouzil pro hlavni roli... mel to bejt nekdo, kdo jezdi normalnim autem a zarizuje dovolenou v Chorvatsku, spouste lidi by doslo, ze se to skutecne tyka VSECH, takhle je to fakt spis smesny, malokdo se s tim identifikuje, ceskej clovek vidi auto za mega a slysi Seychelly, rekne si maximalne 'dobre mu tak'..... proste zas 150 mega v prdeli... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím ale za takový prachy se nepředvedli moc.....při našem klipu mě fakt mráz po zádech neběhá a plně souhlasím s zabiakem....měli by se ponaučit od toho polského klipu nebo či to je...to je zle i mě a moc mě běhá mráz po zádech....a myslím že by měl moc velkou uspěštnost u nás narozdíl od našeho klipu...ale myslím že má ministerstvo strach co by takovýmu klipu řekli lidi.....že je to moc fuj atd....ať jde někam naše ministerstvo.... fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...