Přejít na obsah

Jakou H.I.D. sadu?


mirus007

Doporučené příspěvky

chci se zeptat,kdyz koupim HID sadu treba tuto http://www.ascartuning.cz/?p=productsMore&...stavbovy-Hid-H4 budou fungovat dalkovy nebo pouze potkavacky.. a potom jsem nasel tot?? docela zajimava cena co na to rikate?? http://www.tuning-centrum.cz/product/56230...bova-sada-8000k tady pujdouz dalkove i tlumene ze?nejsem si totiz jisty.ja totiz nevim jestli HID H4xenon a nebo bixenon.a jeste me bylo receno ze by bylo dobre tam dat nejakou blbost aby se ty startery nenicili..cena jednoho 350kc...poradite??diky moc

Editováno: , autor: burek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste se chci zeptat jak to je s montazi??dival jsem se na ten bixenon a nemusi se tam neco vrtat???do toho platovyho kolecka???nebudou veliky?jsem nasel treba toto http://www.tuning-centrum.cz/product/56230...bova-sada-8000k staci me napsat jestli to pujde ci ne a beru je

Editováno: , autor: burek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8000K je moc,je to sice hezký zabarvení světla,ale za deště a mlhavého počasí značné snížení svítivosti.Ideální je 5000-6000 tis.K.Hezčí než origo výbojky a ještě to svítí dobře.

Vrtat se někde musí,nějak tam napájení výbojky ze starteru přivést musíš.Ale v sadě je i průchodka pro elektriku,tak se toho neboj.Montáž je jednoduchá.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z noční cesty po Čechách a narazil na tohle vlákno, tak to bohužel schytáte vy. :)

Z mých poznatků vyšlo, že HID používají převážně majitelé Octavií, Fabií, Felicií a taxikáři. A je to hrůza. Že někdo řiká, že za něj celou dobu nikdo neblikl? Samozřejmě, taky neblikám - při představě, co ten člověk napáchal do potkávacích světel se děsím toho, čím by na mě mohl taky bliknout. Už takhle jsem oslněn, nepotřebuju být ještě víc...

HID sady ok tak do Roomstera do čočky, ale přemýšlet nad starými světly v Octávii, nebo Felicii? Hrozná představa. Zkuste lepší žárovky, pokud nemáte na originál xenony, tenhle mezikrok není dobrá volba. Myslete na ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj hid sadu jsem nel taky na OII a zrusil jsem ji protoze hruza co se tyce oslnovani a muzes to sklapet jek chces a porad stejne...u nas tady jezdi jeden passat B5 ten ma HID sadu a sviti mu to jak blazen....na tlumena oslnuje snad z 200metru....jet pred takovym autem,tak bud se necham predjet nebo mu ujedu...kdyz mas cocku tak beru a vse je ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapisat sa da na inspektora dopravy ako aj zapis kolies skoro rovnaky postup.

To snad nemyslíš vážně :smich: HID zapsat nejde,protože legislativně je nepřípustné změnit zdroj světla. ;) Na každé parabole je zdroj napsán.pokud je v parabole víc zdrojů světla,je tam napsán každý,zároveň pro druh světla.

Podívej se na předpisy EU,platí v celé unii,tedy i na Slovensku.Dokonce je máte pěkně přeložené a dostupné.

http://www.telecom.gov.sk/externe/ehkosn/ehkmain.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidám...půl roku jsem jezdil s hid sadou H7 6000K v dvojkový laguně.Bylo krásně vidět,to je pravda,ale za mlhy nebo sněžení katastrofa.Při zapnutí H1 v dálkových to vypadalo jako bych zapnul parkovačky,takže stabilně sem jezdil jen na potkávačky,bohatě to stačilo.Protijedoucí často blikali a to byli seřízený a dost sklopený.

Pak se ale nějak podělalo to vysokonapěťový trafo a odprásklo mi to řídící jednotku motoru.Oprava nebyla nejlevnější.

Ted už je laguna z domu,vozím si zadek v O1 nebo spíš naklepávám-zarytí fandové prominou.

Takže pánové...H.I.D sady NEEEE!!! :feve:

Každý už dnes pozná že máte hid sadu,kterou koupíte pomalu na tržnici za babku:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...