Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobré ráno všichni.Tak u nás máme povodně.Ale myslím že nejen u nás.Naštěstí to je jen lokální,ale i tak už zařvalo 6 lidí

píšeš,že zařvalo 6 lidí... :feve:

a víš kolik zařvalo lidí v Černobylu ? Pouze dva,jeden,zavři to ,druhej nejde to....... lol:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar bando :) tak jsem se vratil z tater, vcera fajn, zahrali jsme golf ( moc me to neslo). ale bylo na prd pocasi, chvilku prselo chvilku ne a takto se to trridalo co pul hodina. a dneska jsme se vydali na ten kopec a v pulce byla mlha ze nebylo videt na 10 metru. tak jsme se otocili a jeli dolu. po sjeti a otoceni se mlha vyparila a bylo videt az na vrchol....to byl pech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte lidi.Tak Vám začíná víkend a mi končí.mám před sebou tři denní.

Ty musíš bejt samý prachy :palec2: :palec2: A to je dobře ! Máš - li se FAJN, já + Ty + kterýkoliv jiný SUPerbák, bude nám jen PRIMA !

FŠEM SUPíkům beznehodový weekend potažmo celý provoz a jejich majitelům AHOJ ze "zahoubených Krušnohorských lesů" posílám JÁ !

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mafy rostou rostou ? Já přemýšlím, že zítra ráno vyrazím do lesíčka na prašivky....

Velké SUPahojky !

Prohnal jsem se s nejmenší (princezničkou) po horách a od 14 hod. jsem tu snůšku do teď zpracovával. Zítra lehké řízečky z hlaviček (nad 10 cm nebereme - FUJ !)

a pak ještě lištičky do nálevu. Tlapky mám od kudly obroušený, dcerka usnula vpo zprávách a strašně jsem ji "míchnul" vysláním "antiklíšťákové kontroly" . Mamky...

V lesích je halda BLBU v šusťákovejch soupravách a vajglem u huby, samozejmé je i hulákání na haranty...prostě HOMOLKOVIC (kde je mu k čertu konec ...). Tak

jsem to vzal na Doupov a 3 x jsem sypal dary lesa do kufru. Teď ho jdu ještě fofrem vymejt (jako dobytek).

Ahoj a SUPneděli !!!

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...