Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

tak si udelejte vsichni LED a takhle se pozname :) , tudle jsem jel po dalnici z brna domu a frcim 150 ve stinu :smich: a mijim cernyho supa ->jel snad 120 na slunku, nejakej typek tam sedel a cucel na me, zaradil jsem se pred nej a koukam jestli to nebyl Petik protoze mel tu predni mrizku chladice jako on ale asi nebyl protoze mel znacku s J. Tak jsem myslel ze jsem nekoho potkal z foru a nic :(.

Nazdarek lidičky po dlouhý době jsem zas tu.

Laras: 120 bych určitě nejel lol Byl jsem ted v pondělí - Brno, Zlin, Olomouc, Opava, Třinec a tou samou cestou domu - za den 1025 km a náramně jsem si to užil. Z Třince jsem si to užil - domu po dálnici 180 a víc, jen jsem koukal na zadní svěla Passata a nic, tak to bylo OK :smich:

Minulý týden jsem byl pracovně Supem na 3 dny v Italii, tak to byla taky paradní projížďka. Co jsem teď v nový práci, tak nějak nestíhám sem chodit :( Objednal jsem si nový polštářky do Supíka a vypadají krásně -- udělám foto a hodim to sem. Jinak jsem před cestou do Italie ještě vyměnil D2S, protože jedna mi už svítla spíš růžově a je to rozdíl k nepoznání - svítítí to opravdu krásně - koupil jsem od Stualarmu 6000k a super. Z Italie jsem jel přes noc a bylo to opravdu znát, že mám nový výbojky.

Tak se mějte dobře a ať mazlici sloužej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak tebe uz poznam :palec2: , kluci tragedie, stala se hrozna vec se supem, jsem jel v sobotu vecer do pryc a zaviram garaz a co nevidim, nesvi ti mi jedno svetlo pro osvetleni spz ky. tak co mam vzit od fatyho? jak dlouho to vydrzi?

Hoj Lary,jasně že je vem od Roberta.Já mám sice kupované v hadexu,ale kdyby mi odešly beru od Roberta.Má profi přístup.Mám od něj vnitřní osvětlení a max.spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,venku nádherně a na mě sednul bacil a sem pořádně nachcípanej,musím být v práci a na tom sluníčku fakt nic moc.Teď přes oběd si orazím a pak zas až do pěti tam být na stavbě v nákladáku.Po práci sem chtěl umejt supa a místo toho zalezu do pelechu,abych vydržel ještě zítra v práci.Opatruj te se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný podvečer přeji už konečně se to krátí za týden jedu na dovolenou směr Chorvatsko už se těším až projedu supa zatím vždy ve fábii tak jsem zvědav jak mě bude bolet prdel .

Pane jo ty se máš.Hlavně ať se vede chlape.Každopádně pokud seřídíš sedačku ideálně tak tě prdel bolet snad ani nemůže :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj bando.I u nás po včerejším krásném dni a po nohejbale a pivku to dnes je pravý opak.Chčije a chčije jak napsal Jiřík.

Sejdo pěkně jsi semnou vydrbal.Zamknul jsi téma podložky tesně před tím než jsem odeslal svůj příspěvek :laugh.gif ale máš pravdu že takové téma už tu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...