Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Nazdar bando,

tak jsem po víkendu odpočatý, trochu jsem vypucoval auto. Už se těším na sobotu :) Zrovna jsem na zpáteční cestě z chaty potkal černýho supa z pražskou značkou. A byl moc hezky udělanej - černej facelift, maska v barvě, pěkný kola, sníženej a vpředu v nárazníku mlhovky z Octavie II. Hodně pěkně to vypadalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando,

tak jsem po víkendu odpočatý, trochu jsem vypucoval auto. Už se těším na sobotu :) Zrovna jsem na zpáteční cestě z chaty potkal černýho supa z pražskou značkou. A byl moc hezky udělanej - černej facelift, maska v barvě, pěkný kola, sníženej a vpředu v nárazníku mlhovky z Octavie II. Hodně pěkně to vypadalo...

Nazdar lidičky - taky jsem pucoval o víkendu Supa - už to potřeboval - hlavne interier :)

Víťo vypadá to, že asi ve čt pojedu Opavu - jak jsi na tom ? Bychom mohli dát někde rychlý kafe :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidičky - taky jsem pucoval o víkendu Supa - už to potřeboval - hlavne interier :)

Víťo vypadá to, že asi ve čt pojedu Opavu - jak jsi na tom ? Bychom mohli dát někde rychlý kafe :palec2:

Joj chlape tak to mám zrovna po noční a před noční.A vzhledem k tomu že dělám dvanáctky tak mi to neklapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej večít superbáci.Tak i já se dnes dal na pucování.Sice jsem zatím jen navoskoval kastli,nanesl na pneu silikon,ale i tak mi to zabralo přes 4 hodiny.Zítra jdu na interiér,umyju okna a udělám nejnutnější údržbu a pak už jen čekat na sobotu ráno až vyrazíme.Jestli bude pršet tak mě prcne když mě to stálo tolik sil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo, až to natrénuješ, tak ti půjčím svoje autí. Už se na ten světlý interiér chystám dlouho...

Myslím že natrénováno mám už do zásoby.V mém okolí mě všichni mají za blázna a kroutí hlavou.Ale co,mi to neva a je třeba čas od času(tak nejlépe každý týden :smich: ) autí vypulírovat.

Takže neboj zmáknu i světlý interiér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že natrénováno mám už do zásoby.V mém okolí mě všichni mají za blázna a kroutí hlavou.Ale co,mi to neva a je třeba čas od času(tak nejlépe každý týden :smich: ) autí vypulírovat.

Takže neboj zmáknu i světlý interiér

jsem zastánce hesla----auto slouží mě,né já jemu----- ale v praxi se tak bohužel neřídím lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkáš Víto,faktem je ,že to počasí letos,to je síla,ted tady chčije a chčije a bouřka jako cyp :)

Jejda to mi ani neříkej.U nás jasno a teplo jak prase.No ale jak jsem se díval na sobotu tak zrovna to je jediný den kdy má být nejchladněji a zataženo.Snad se zase spletli a nevýjde jim to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...