Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Čus lidi, tak jsem se vrátil z Hradce. No celej den pršelo, a práce se musela udělat...

Tomu fóru nedávám moc nadějí, mluvím za sebe taky bych si asi nezvykl jinde...

Ale v neděli jsem dokončil jednotku na světla tak už vyhlížím pekný den na montáž :w00t1:

post-6320-1245699155_thumb.jpg

Jardo klobouk dolů.Nepochyboval jsem že to zvládneš.Ale že to budeš mít už tak brzo.Jo kdo umí ten umí.Ne nadarmo zde na fóru máš svou sekci. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo,fakt zlaté ručičky,není nad to když tě tu máme.Hlavně se taky netrhni :feve:

Petiku včera si byl v Sušici a neozveš se?????Já včera se nudil v práci a tak sme klidně mohli kávičku dát.Byl sem od té kavárny co by koblihou dohodil.Příště se snad ozveš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den partičko.Tak po dvou dnech zpět na fóru.Dřív to nějak nešlo.Skolila mě nějaká cholera a byl jsem rád že můžu ležet.Počasí pořád o ničem.

čágo Víto,počasí je fakt na p.ču.léto zatím o hovně :help::feve:

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapaci, tak byl supicek od vcerejska v servisu.. byl jsem nemile prekvapen.. :-( vsechny 4 kotouce zkrouceny a prej sezhaveny do modra :-/ desky sjety... dale uhnily drat - sepnuti osvetleni interieru pri otevrenych dverich, pak na jednom xenonu utrzena parabola a taky nekomunikuje ridici jednotka prednich svetel ..takze super zjisteni :-/ to zase budou dardy.. :wallbash::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej večer, tak celý dnešek zase propršelo. Asi si na léto ještě počkáme...

Petik: jj ta možnost tu je. Nejdřív jsem to chtěl udělat celý s jednočipem a program by mi napsal brácha. Nemá teď moc času a já programovat neumím. Takže zatím je to tak že nastartuju a světla se rozsvítí naplno. Po zapnutí parkovaček se ztlumí. Hlavně fungujou i při vyp. zapalování a rozsvícení parkovaček jen na jedné straně páčkou blinkru. Měl jsem na zkoušku připojenej i ten blik. obvod ale nebylo to 100%ní. Tím PICem by to asi šlo, ale to je na dýl.

Vick, Peny: díky kluci a trhnout se nemám v plánu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...