Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Všem přeju krásný víkend. Jen to počasí stojí za vyliž prdel :(

mě dneska čeká dlouhý den a dlouhá noc. Loučení se svobodou......to zas bude v alejích nablito :)

Jardo: Ty světla jsou pecka! Už abys byl zdravej a hodil to na káru...sem zvědavej :)

Tome tak to gratuluju a přeju dobré pořízení.(Ve vší počestnosti Kelišová) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak krásné uchcané sobotní skoro poledne přátelé.U nás stále prší stále prší.A to tak že se mi ani nechce do garáže něco dělat,takže budu jako ACE a PENY a budu asi v posteli.Ne že by mi něco bylo(klep,klep,klep)ale proč se nerochnit.Trošku jsem se ve čtvrtek opálil při nohejbale tak to štípe,ale jinak ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobry, jedu tez 3.7. na krk. Sejido kudy to beres, nejak tapam a nemuzu se rozhodnout. Jestli je lepsi slovinsko objet, nebo zacalovat znamku za 38e :-/ ktera se da pak sice nasledovne prodat..ale stejnak. Chorvatsko sem nikdy nejel :-/

no vidíš,to můžeme jet hezký kus cesty spolu :):palec2:

já jedu klasicky Pha-Brno-Znojmo-Graz-Maribor-Zahřeb-Split........Omiš-Medici-Mimice cca 1O8O km

zkoušel jsem přes Alpy,ale žádný zázrak a finančně,taky nic moc / Č.Budějovice-Linz a dále/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to Víťo měl taky v plánu ale ještě nevím co a jak bude a i sem se ptal petříků a ty tam jedou po 11.7 že bych jel s nima.Vše je furt jen v úvahách a pravděpodobnější je,že tam vyrazíme až v září a včervenci vyrazím do Krnova a přitom navštívím tebe a Jininu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to Víťo měl taky v plánu ale ještě nevím co a jak bude a i sem se ptal petříků a ty tam jedou po 11.7 že bych jel s nima.Vše je furt jen v úvahách a pravděpodobnější je,že tam vyrazíme až v září a včervenci vyrazím do Krnova a přitom navštívím tebe a Jininu.

Láďo to by bylo super a sraz můžeme dát v Opavě u Glóbusu, když už víme kde to je :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vracet se budu 4.7 na delší dobu nemůžu protože je fůra práce a já těžce nestíhám . Známku přes slovinsko budu mít půlroční za polovičku protože se vrátila kámoška a než jela tak jsem ji poradil ať tu známku podlepí folii a pak si ji vezmu já .

tak to přesně já odjíždím,kdy se vracíš ;) taky jenom na týden,přesně jak říkáš,hoooodně práce atd..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale v neděli jsem dokončil jednotku na světla tak už vyhlížím pekný den na montáž

Jardo ty jsi prostě kapacita :palec2: Světla jsem viděl v realu u Delfyna a opravdu bombička. Můžeš vyrobit i nějakou "složitější" ŘJ - možnost přepnutí na blikačku ?

Tome, kdy do toho praštíš ? :feve:lol

Včera jsem byl na otočku v Sušici - Peny, vypadá to, že tam budu jezdit cca 1x za měsíc, tak se nějak můžem domluvit a dát kofein - máte tam hezky, seděli jsme na nábřeží v kavárně a pohodička :palec2:

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přeju pěkně hnusný odpo. Právě jsem přifrčel z Hradce a zítra ráno do Brna.

Jiříku: ty rejpale jeden :) Oběd bude, ale teď jsem furt někde v čudu, mám možnost najet nějaký km, tak vydělávám :) Pak zase budu moc papat číňana :)

musel jsem si rýýýpnout :p:p .....čínan čeká pane kolego kol118:kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...