Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak kamarádi jej ještě brzo,ale nic tím nezkazím.

Takže Vám všem kamarádům,známým i neznámým přeju do roku 2011 vše nejlepší,zdraví,štěstí,pohodu,klid a úspěch jak v osobním tak profesním životě.Mnoho šťastných kilometrů bez nehod a s některýma z Vás v příštím roce na viděnou. :skoda::band:dj:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, asi jsem to probačoval tím, že jsem zkoušel samoléčbu a lékaře jsem navštívil až včera. No nic, peru se s tím.

Jirko děkuji za podporu a doufám, že se další komplikace konat nebude. :)

Držte se a nezapomínejte na slušný vychováni. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předně přeji všem všechno nej,nej, hlavně zdravíčko, štěstíčko, mnoho spokojených a šťastných kilometrů v tom Novém Roce 2011, spokojené ježdění :prc: a stále dobrou náladu :smich::skoda::band:clap:kol11:kol-131::kol-135::kol-147:

Tobě Víťo v podstatě to samé jen zdvojené k Tvým narozkám - užij si to! -_-kol11

Jinak Jiříku, už Tě plně chápu jak Ti bylo na svátky, taky jsem to podcenil a je mi skutečně ouvej - dlouho mi tak nebylo, prostě holt jsem už "dědek" a nevyplácí si hrát na mlaďocha, pořád jsem to podceňoval a nakonec budu muset taky k doktorovi - no uvidím, snad se mi to podaří zdolat, mám sice připravenej Sumamed, ale nechci si jej zatím brát, abych si mohl dát alespoň trochu něčeho ostřejšího. Holt to s Ríšou takto odflákneme, rozhodně nemám na žádné juchání!

Mějte se všichni moooc fajn, opatrujte se a pěkně si to dnešní veselí užijte!!! :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarádi a je to tu zas jako loni,přeju Vám vše nej do nového roku 2011 hlavně mooc zdravý (ríšovi a karlu obzvlášť),štěstí a mnoho pracovních úspěchú.Dávejte na sebe pozor ať se zase v hojném počtu na jaře sejdem na srazu.Doufám,že bude novej rok plnej super srazů jako byla morava.

Víťo a tobě přeji vše nej k narozeninám,kluku pěkně to zalej.

Tak kluci slavte pijte -_-:skoda::band:dj::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včerejší oslava proběhla v pohodě v klidu u krbu s kamarády.půlnoční ohňostroj se poved a všichni přežili :palec2:

Vrátili sme se všichni z novoroční procházky,čistej šumavskej vzduch nám vyčistil plíce a jdem dojíst co ještě zbylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pěkné novoroční odpoledne všem! Jsem na tom obdobně jako Richard. O půlnoci jsem povinně odpálil menší ohnňostroj, dal trochu šáňa a koukal po péří, prostě mizerně a mizerně! Dnes jsem vylezl až k novoročnímu obědu, ale bylo to jen z povinnosti. Je sice pravda, že mám pocit, že léky zabírají, je to o trochu lepší, ale uvidíme - jen abych to nezakřikl. Snad i mě se vyhne to "jak na nový rok, tak po celý rok". Všichni se opatrujte, večer to nepřežeňte s likvidací alkoholových přebytků, či zbytků a mějte se moooc fajn :D:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...