Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobré ráno všem. Káva koukám už proběhla, tak já jdu dělat čajík. Přidá se někdo :)

Sejdo, vidíš, já ti říkal, že slávisti bordel dělat nebudou.... ale takovejch šancí a ještě hrát nakonec jen proti 10 a nic nevyužít... :(

Šlo to,nikdo se nezranil :p hlavně terén nix mox ;) to není vyhřívaný koberec na slávce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUKY15: co dáváš za pružiny? Tlumiče zůstanou origo? pak písni, jaký cítíš rozdíl v jízdních vlastnostech pls.

Sejis: To nebyl trávník, ale oraniště :D

no nebylo to zas tak tragické,ale pánové asi raději peršan ;) primadony ;) ............když nic jiného,podmínky byly stejné pro oba týmy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUky15: ještě mi řekni pls, kolik si za ně a kde dal (pokud to není tajné - malá domu :D)

Sejis: Pro obě strany stejné, souhlas! Ale strašný to bylo :( Kéž by posunuli start ligy o měsíc dál, protože tyhle terény jsou nedůstojné 1.lize

nedůstojné 1.ligy.leč odpovídající předváděné hry všech mužstev,občas co je k vidění,je lepší jít na divizi ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem doma a Tatra v chodu :D dám odpolední kávičku a bude mě fajn.jinak teď mě tu budete mít denně tak kdybych moc prudil tak mě to řekněte.Vyměnil sem částečně práci,ale zaměstnavatel zůstal stejnej.už mě štvalo bejt pryč a spát furt po parkovištích.budu jezdit už jen okolo baráku po stavbách.Evropu sem procestoval tak budu radši doma.Jinak Jani zdravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem doma a Tatra v chodu :D dám odpolední kávičku a bude mě fajn.jinak teď mě tu budete mít denně tak kdybych moc prudil tak mě to řekněte.Vyměnil sem částečně práci,ale zaměstnavatel zůstal stejnej.už mě štvalo bejt pryč a spát furt po parkovištích.budu jezdit už jen okolo baráku po stavbách.Evropu sem procestoval tak budu radši doma.Jinak Jani zdravím.

no to máme radost lol:smich::smich: čágo Peny -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak supíka mám doma, pružiny super. Auto vypadá hned líp a hlavně moc pěkně sedí na silnici :) Už se fakt těším až nasadím 19" to bude krásně ladit. Jinak jsem Vicku platil za pružiny, nový olej a filtry+diagnostiku 2800kč. Takže za samotný pružiny nevím cca 1200-1500kč asi.

Editováno: , autor: Luky15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...