Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

a dalo by se tam i prespat, slo by se potom podivat na musov, do mikulova atd :)

Marťas já ti klidně he?lfnu jen si musíme rozdělit úkoly.Uspořádáme to my dva a bude klid.Co ty na to?Spojme se pak přes icq a domluvíme to ju?

Ale budem muset pomalinku začít páč čas letí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vicku a Larasi, verim vam ;), ja pridem urcite ;).

@Petik - jasne kava uz na stole ;).

a jeden na piatok:

Letí chlápek v horkovzdušném balónu, když najednou začne balón prudce klesat. Jenom těsně míjí vršky stromů, když dole zahlédne turistu. Okamžitě se zeptá: "Pane nevíte kde jsem?"

Turista klidně odpoví: "V horkovdušném balónu."

Chlápkovi nahoře to hne žlučí, ale klidně se zeptá: "Hele, nejste náhodou programátor?"

Turista: "Ano jsem proč se ptáte?"

Chlápek zařve: "No, sice jste mi opoveděl správně, ale jinak úplně nahovno!"

A turista říká: "A nejste vy náhodou obchodník?"

Muž v balónu: "Ano jsem, proč?"

Turista na to: "No proto, že vy jste v prdeli a svádíte to na me!"

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásné sobotní poledne mládenci.Tak u nás je teď -11.

Mě prcne z té zimy.Ani nemůžu do garáže.Zvedl se mi beton a nejdou otevřít vrata naplno.A dnes na noční brrrr.Opatrujte se a užívejte volno.

Sejdíku tobě přeju ať ta smůla zmrzne a jde od tebe pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marťas já ti klidně he?lfnu jen si musíme rozdělit úkoly.Uspořádáme to my dva a bude klid.Co ty na to?Spojme se pak přes icq a domluvíme to ju?

Ale budem muset pomalinku začít páč čas letí

jj vicku musime se domluvit a naplanovat....

to Hampejz: taky gratulace a preju at je hlavne zdravy a at se ma za par mesicu k svetu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidičky chtěl bych vědět,pokud bychom měli s Larasem řešit nějaký ten srazík a notabene někde ve vinném sklípku,tak je-li o to vůbec zájem či nikoli.Neptám se těch 8-10 skalních příznivců jakéhokoli srazu,ale hlavně Vás ostatních,kteří nejste pravidelnými účastníky.

Jednalo by se určitě o víkendové posezení,takže buď to Pá+So+Ne nebo So+Ne.

Dále bych chtěl vědět jak moc jste ochotnit utrácet,respektive co je přijatelná cena za ubytování a co za celovečerní občerstvení.

Myslím,že ideální bude když dáme na vyjádření,popřípadě na určité typy kde byl kdo spokojen týden.Co se týče termínu tak ten taky upřesníme s Larasem až dle zájmu a vyhodnocení Vašich příspěvků.Předběžně by se ale mělo určitě jednat o měsíc květen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre ranko bando, co sa tyka zrazu,

Z mojej strany percentualne je to

2 dni - 66.66%

3 dni - 33.33%

kava na stole a jeden vam davam hned na ranko:

Chlapík pride za farárom,že mu zdochol pes,že by zhcel zaňho zádušnu omšu odslúžiť.Farárko krúti hlavou,že ako by to bolo,psovi slúžiť omšu,že to sa nedá,a čo by na to povedali ľudia,ale že za mestom sú nejaký sektári,že tí sa mu za psa radi pomodlia.Chlapík teda vraví,že dobre,že tých 50000 čo mal nachystaných na oferu dá tej sekte.No farárko zbystrí a otočí:

-ale to ste mali hneď povedať,že ten pes bol katolík.

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré odpoledne lidičkové.U nás bylo ráno -19 a teď už tu je jaro.je tak -10.

Já dveře preventivně natřel glycerinem.To stím zámkem se mi stalo na jiném autě a bylo to jen tím že byl ztuhlý.Nevrátil se zpátky.Tak jsem musel jet a dveře mít chycené bezpečnostním pásem.Než jsem dojel na místo tak jak by se nechumelilo dveře zavřít šly.

Zaprcaná zima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré poleden a dobrou chuť. Díky všem za gratulaci. Furt nechápu, jaktože děti budou mít děti....dyť já jsem taky dítě :)

Sraz jsem pro. Jsem pro jednu noc a slibovat nemůžu, pač nevím jak na tom bude moje těhulka. Finančně se přizpůsobím,v tom problém nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...