Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ríšo, "mlaďoch" se nám rozčiluje a napadá seriózní pány, že mu zasíráme "jeho sekci - žralokův sup", mám dojem, že budeme muset povolat Jirku s jeho službami, aby na něj konečně tu síť někdo hodil, on když vyjede mimo Prahu, tak je jak utrženej ze řetězu, co říkáš??? :smich:lol A to se raději vymluví na "baterku", aby nemusel naplnit slib ohledně toho uzenýho, asi potřebuje :aggressive::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi,

Co udělat aby pod ikonou a na profilu měl taky označení ,,SuperB Club,, Commando?

být aktivní,tzn,účastnit se občas nějaké společné akce "superbů"od srazů,přes různá setkání až po aktivitu zde na našem foru,tím myslím třeba "HOSPODU"..

ikony rozdávám já jako moderátor a admin fora....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 být aktivní,tzn,účastnit se občas nějaké společné akce "superbů"od srazů,přes různá setkání až po aktivitu zde na našem foru,tím myslím třeba "HOSPODU"..

ikony rozdávám já jako moderátor a admin fora....

OK. Díky za info... Já se jen, tak informativně ptám : )

Pač za nováčka se nepokládám a SuperB Club a Commando by mě hodně potěšilo : )

Tak se chlapi někdy uvidíme, hezký večer., -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Karle přesně tam. :palec2: Neuvěřitelná cenovka 125Kč za jednu porci. ;) Z té porce by se klidně najedli dva. Předem ale počítám, že bude mít Libor připomínky, proto podotýkam dva normální a né Žralok :smich:

Láďo přece se neošidím. :) Jinak máš pravdu. na cestách opatrně, ten bílej sajrajt jsem už po cestě potkal. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tááák koukám, že je tady dnes zase narváno! lol No oni psali, že se rapidně snížila v ČR spotřeba piva, asi na tom něco bude :kuk:

Ríšo, tak jsem se těšil dneska na tu "dršťkovou" u Libora a houby bylo, pochopitelně, že když jsem mu volal ve 12:15, že jedu, tak už spěchal, ale musím uznat, že už ráno psal, že tam bude jen do 13 hod.. No snad někdy jindy, ale když je nyní z něj ten vesničan, tak nevím, už píše že tam někde na tý Vysočině "bydlí", tak nevím nevím? ;) Zdravím :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, třeba na tý Vysočině zapadne sněhem a chvíli dá pokoj. :p Dneska aspoň náznak byl, že by to mohlo vyjít a ještě se chlubil jak je šikovnej. :doh

Jinak dobrou noc a nebo spíš dobré ráno všem a to i těm, co zase dělají že nemají čas a ani do hospody neskočí na jeden kousek. :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, proč terč, jen se mu snažíme přátelsky pomoci :smich::) Jinak on nám na tý Vysočině nejen zapadal, ale asi i zamrzl a to rovnou i s PC, že se ani nehlásí? To je nějaké divné, specielně u něj a nebo že by to bylo něčím jiným ;) ? :p

Přeji taky všem pěkný den :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...