Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

ahoj,noooo,Žralok má vlastně pravdu.....:-) ne zítra konečně něco nafotím,nějak se k tomu nemůžu pořád dostat....,jen mě překvapilo,že jsem natankoval jen jednou,ujel jsem asi 560 km a sále mi to ukazuje dojezd přes 600 km,a to se teď motám jen po městě...nádrž je o něco vetší,ale zas o tolik ne....že by to i míň papalo ty jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už aby to bylo! A proč jsi nepověřil Žraloka, aby ty fotky co má on, už zde vyvěsil? A jinak, kolik Ti ukazuje palubák průměrnou spotřebu? To vždy potěší, když spotřeba je lepší než člověk počítal! Určitě nejsem sám kdo je zvědavej na Tvého nového mazla! Tak si pospěš, aby jsi se s námi podělil alespoň těmi fotkami. :kol-59:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,no tak konečně jsem něco vyfotil.....:-) Žralok má pravdu......koho by napadlo,že nad dešťovým senzorem budu mít ještě fláklou kameru hehe :-) ještě jsem ten návod neotevřel,ale myslím,že to bude k Line asistentu....:-) ten sice funguje,ale jsme v čechách že jo.Takže když není čára na silnici,není asistence...uaaaaaaa ,jinak když to makalo,tak jsem pustil volant a nechal ho bejt,a když si tak dvakrát najel na čáru a cuknul volantem,aby auto jelo zpět v pruhu,tak začal pípat a na maxidotu nápis:Prosím ,převezměte řízení...........a já se začal tlemit hehe

post-30163-0-57077700-1360089208_thumb.j

post-30163-0-29453700-1360089240_thumb.j

post-30163-0-32385100-1360089266_thumb.j

post-30163-0-48275000-1360089302_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, musím taky pochválit! Je moc pěkný a už jsem taky pochopil proč jsi tak žhavě do něj šel! Můžeš "baštit" i za volantem a on si to sám pohlídá! kol1kol11 Až pojedeš na Phu,dej vědět, rád Vás oba uvidím! Tebe s Tvým novým mazlem a klidně nejen s ním! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...