Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Hezkej večír,

Jirko vedle ve firmě mají 2 zbořený transportery tak zjistím více.

Jinak nakonec si ty S6kový světla beru z ebaye. Chlapík z tý firmy furt slibuje a prodlužuje termín... hrůza. Už se na ně nemůžu dočkat...

Járo ,to by bylo fajn,docela mě to tlačí :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky sem zas na obídku doma a tak jen tak na rychlo pročítám forum.

Sejdo,v sobotu jedu do chrudimi odvest kamaráda pro autí seat leon cupra R 165 kw,nu a při tom navštívím Petříky.Takže bych se cestou zpět pozastavil v Blatné a pozdravil tě.bylo by to,ale až v odpoledních hodinách.

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj X1. Objednával jsem 24.5., hrůza. A z ebaye vyjdou asi o 4 kila víc, cca 4800.

Jardo to je cena čistě za ledky?Asi bych byl bláhový kdybych si myslel že to bude i s jednotkou co? :)

Jinak já jsem psal bratránkovi do USA jestli i tam se to nedá sehnat za nějaký rozumný peníz tak uvidíme co zjistí,ale moc šancí tomu nedávám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky sem zas na obídku doma a tak jen tak na rychlo pročítám forum.

Sejdo,v sobotu jedu do chrudimi odvest kamaráda pro autí seat leon cupra R 165 kw,nu a při tom navštívím Petříky.Takže bych se cestou zpět pozastavil v Blatné a pozdravil tě.bylo by to,ale až v odpoledních hodinách.

čágo Ládo,rád tě uvidím,ale budu tam maximálně do 17.00 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau vsem,

vcera jsem byl na veletrhu a ocumoval auta....sedel jsem v novym superbu a v dalsich autech od VW a ten superb mi pripada asi nejlepsi na posezeni. je to takovy masivni ten vnitrek! Potom jsem ocumoval u phaetonu odevirani kufru na knoflik! fakt machrovina....zkoumal jsem jak ten kufr ukrast ale bylo tam moc lidi. :( . U novyho superba jsem zkousel ten kufr a kdyz se otevira jen jakoby malej kufr tak to jde zavirat z tuha. velkej kufr se zavira lepe! foto dodam

U Superba se kufr dovírá sám. Stačí jenom lehce dovřít a elektromotor si to sám přitáhne. Jestli ti to šlo ztuha, tak patrně proto, žes na to víko tlačil, neznaje uvedený fígl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahój :)

Sejis: Jirko dneska jsem byl od rána pryč tak to zjistím hned zítra.

Vick: Víťo jsou to jen ledky. Konektory už mám a jednotku si vyrobím. Chtějí za ni strašnej ranec...

No jo já zapoměl ským mám co do činění.To mi mohlo být hnedle jasné,že pro tebe to není problém Jardo.Pokud bych šel někdy v budoucnu taky do těch ledek tak vyrobil bys mi to také?Samozřejmě za nějakou úplatu :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si to tu čtu za tu dlouho dobu co jsem byl pryč a no ono se tu zase nic neděje :) Zdá se mi, že tato doba z nás udělala těžký makačenka, ještě v zimě to tady jelo a pak přišla krize a tady nic. No asi všichni makáme jak můžem, mě nevyjímaje :(

Tož opatrujte se a já letím zase makat dál

PS: Jardo: ty světla ...hm, pak ti to přijdu oslintat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si udelejte vsichni LED a takhle se pozname :) , tudle jsem jel po dalnici z brna domu a frcim 150 ve stinu :smich: a mijim cernyho supa ->jel snad 120 na slunku, nejakej typek tam sedel a cucel na me, zaradil jsem se pred nej a koukam jestli to nebyl Petik protoze mel tu predni mrizku chladice jako on ale asi nebyl protoze mel znacku s J. Tak jsem myslel ze jsem nekoho potkal z foru a nic :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný den bando.Už jsem chtěl napsat že se po včerejšku opět zlepšilo počasí,páš včera bylo celkem jasno a nějakých 28-30 stupňů no ale dneska je to opět mizerné.Na druhou stranu mi to zatím ještě nevadí,jelikož mám před sebou druhou noční.A na víkend už má být hezky.

Jinak ať se vám daří a opatrujte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem právě přivezl autíko z tepování sedaček...sem si blbec včera polil sedák spolujezdce kolou :( By mě jeblo :(

BTW, včera jsem si moh otestovat nějaký autíka a projel jsem se volvem XC60, pašíkem CC a Infinity FX50s.

Volvo mělo charizma, ale jízda totálně nudná --- houpačka, líný (a to to byla nafta 2,5), středovej panel s moc tlačítkama

Pašík mě docela nadchnul až na totálně přepisilovanej volant jak na nějakym korejci a pádla u silnějšího dieslu úplně k ničemu, pač to bylo tak odhlučnění, že když sem si chtěl řadit, tak sem musel čumět na budíky :(

FX 50S - tak to byl nářez, fakt nemusím jeepy, ale jet v zatáčce o 30km rychleji v jeepu než v osobáku, tak to je hukot, a na stovce za 5,8 taky pecka, navíc vysokootáčkovej japoneskej motůrek s řazením pod volantem a tady mě to hrozně bralo, furt sem tam měl 7000 otáček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,

tak Jirko nepotěším tě. Obě to jsou 1.9ky. Máš i kód tý skříně? Rozhodím sítě.

Vick: s tím můžeš počítat ;)

Hampejz: asi na tom něco bude Tome. Práce je dost ale lidí zoufale málo. Teď nám trochu prořídly řady tak se musíme ohánět... Ani nevíš jak se na ty světla těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,

tak Jirko nepotěším tě. Obě to jsou 1.9ky. Máš i kód tý skříně? Rozhodím sítě.

Vick: s tím můžeš počítat ;)

Hampejz: asi na tom něco bude Tome. Práce je dost ale lidí zoufale málo. Teď nám trochu prořídly řady tak se musíme ohánět... Ani nevíš jak se na ty světla těším.

Járo,1.9 TDi tam pasuje,já jsem jí tam ted měl jako druhou,otázka je kolik mají nalítáno a kolik za ně chtějí ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...