Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Dobré jitro pánové a dámo. Konečně nám vylezlo sluníčko. Jak já se na to těšil :)

Dneska se jdu zeptat na technickou, zda mě vyhodí nebo ne (folie) :) Tak uvidíme :D

Tome tak dej pak vedět co ti řekli.Já mám sice ještě rok čas ale taky chci vědět na čem jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, tak pak bacha na pokuty, až s tím poletíš po dálnici :) Ale prostě je to pecka a když budeš pospíchat, tak se každej lekne a uhne :) Krom toho je to machrovinka a skoro nikdo to nemá, pač škudlí :) Nebýt svatby, tak už to řeším taky :D

Jinak dneska sem tam hodil parkovičky, svítí peckově. Děkuju. Jinak musím říct, že šroubovat půlku auta kvůli výměně žárovek je dobrá pakárna, to soudruzi z Bolky nedomysleli :(

Jo a 3. brzdový světlo, to myslím, jako folii na skla :) Samolepku superb ani neviděl, tak daleko jsme se nedostali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, vymejslej nesmysle :) Na druhou stranu to chápu. To světlo tam není pro srandu králíků (i když otce před deseti rokama vyhodili z technicky s fávem, že si ho tam dodělal a to se zase nesmělo :) ). A na řidiče chtěj policajti vidět, což taky chápu (ale i proto tam mám světlejší folky). Mno co nadělám, ono se to pořeší :) ale už to není sranda jako dřív :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,s foliema to už není co to bejvalo.Dřív přimouřili oko a dali to každýmu,ale dnes už za vše ručí technik na stk sám a on si to na svůj hrb neveme.Známej tam dělá a taky mě na to upozornil,že když projdu a pak mě někde zastaví švestky a budu jim cpát kartičku od atestů a oni uvidí datum nalepení a pak stk,tak bude problém,jak to mohlo projít.Nu,snad to vše bude v cajku.Tak brou noc kamarádi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je špatná zpráva Tome no nicméně to rozhodně nebudu kvůli STK strhávat.Pokud to půjde nějak zaonačit tak to udělám.Já už taky jednou prošel stylem,že jsem stáhnul okna.Je fakt,že jakmile jsem to měl hotové a šel to platit a zamknul auto tak okna vyjela nahoru a technik čuměl jak pytel.Ale to už jsem měl klid.Se superbem nevím jak to udělám.No ještě mám čas,tak se to nějak vyvrbí.

Docela jsem spoléhal na ten Hlučín,ale Milan mě dostal zpátky na zem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno raní kafíčko a něco k snádani servíruju :)

Jinak ještě je možnost sehnat jenom skla z vraku a přehodit před technickou :D

Dobré ráno,jedno kofí i pro mě Tome.

S těma sklama to bude docela opruz,rozdělávat celý dveře,ale pokud chceš,tak cinkni,mám dost známých na STK,určitě by jsi prošel a kdyby ne,tak to jde i bez auta,ale vždy to něco stojí.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...