Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

tak a je to venku, já se snažil to nějak jemně naznačit a ty hned tak na tvrdo, teď už každej ví, že jsi taky buzna jako já :palec2:

ale co jsem fakt netušil tak že i Michal je teplej :o

V Praze už jsou akorát sračky na ulici,sníh je v prd..i ;)

Dáme odpolední kafíííško :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno mi dělali v lakovně, přední jsou nacvakaný a postraní lišty se museli oříznout nožem a nemusí se kupovat nový a pak se nalepí nazpět. Zadní nechtěli sundavat tak to stříkli na autě. Auto vypadá o moc líp a na tý stříbrný to je hodně poznat. Na tamavým autě to není tak viditelná změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Petrik: ihihi ty jses nejakej chytrak co kazdymu radi co ma sundat a co ma koupit, hlavne ze nemas ridicak lollol

Nj ty drsticko :D:D

:smich::palec2:

Taky proto muzu rypat jak chci :p:D:prc:lol

Mne prijde auto jako zbytecna investice :D:D

Ne ja chci taky superba :palec2::p ale udelam z nej Tudora :smich::smich: Coupe ...a jen kola a podvozek :D

Editováno: , autor: Petřik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno mi dělali v lakovně, přední jsou nacvakaný a postraní lišty se museli oříznout nožem a nemusí se kupovat nový a pak se nalepí nazpět. Zadní nechtěli sundavat tak to stříkli na autě. Auto vypadá o moc líp a na tý stříbrný to je hodně poznat. Na tamavým autě to není tak viditelná změna.

No tak to je super, co si za to rekli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...