Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

brej večír chlapáci,tak u nás žádná změna.Pořád sněží a klouže to jako prase což jsem dnes okusil na vlastní kůži kdy mi to ustřelilo a zničil jsem ráfek zadního kola.Opřel jsem se o obrubník a bylo to.Naštěstí se jednalo o přibližovadlo které mám pod barákem.O feldu.Supík je v garáži a čeká na výměnu oleje.A taky na ty blbé záslepky co chrání tlumiče,páč jsem je při výměně pružin byl nucen zničit a nové se dají sehnat ve škodovce.Samozřejmě je neměli a tak se objednaly tak snad v pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás všechny,dorazil sem domu.Tenle týden mě dal pořádně zabrat.v pondělí sem vyrazil na cesty po evropě a v úterý mě skolila chřipka s horečkama přes 39 a řídit nic moc.Sem konečně doma a ležím v pelechu.Petřík tu pátral po Radkovi a kde je konec Paoolovi a Mafimu???Ty dva už tu taky delší dobunebyli.že by byli pod hromadou sněhu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, koupil jsem si toto http://www.pattex.cz/produkty/pattex-paska-power-fix.html a chtel bych si prilepit zadni RZ. vim ze se to vsude resilo ale muj dotaz zni jestli se musi strhavat takova cerna tlumici hmota co mam pod RZ. popripade jak to mate vy na supech?

Lary jeste jdou koupit ty kolicky :) modrej a bilej a pridelas to bez podlozky ...nicmene v zadu je stejne asi problem ptz tam nejsou diry :feve:

Uz te prechazi chrom nebo jak :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...