Přejít na obsah

Jak na to Special OI.


Rosta1.8

Doporučené příspěvky

...no 100% lepší...ne tak docela.

Knihu třímám v ruce a je v ní oproti DP docela hustě textu - podrobně rozepsané úkony. Mě osobně přijde lepší než DP nebo klasická "Jak na to", případně "Automobily Škoda Octavia" Cedrycha nebo "Škoda Octavia" Plška.

Osobně bych jí doporučil.

Jestli se mi bude chtít krást, tak jí možná naskenuju - ale má 393 stran....

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na ní SPECIAL??

No to co píšu, že je tam desetkrát víc textu i názornejch ilustrací než v ostatních publikacích....(desektrát neber doslovně - nepřepočítával jsem to).

Je to docela do puntíku popsaný, žádný "demontujeme" u věci která má padesát dílů a 150 táhel a šroubů nebo "práce pro odborný servis" kde je potřeba trochu šikovnosti a rozvahy.

p.s.

dokonce i el. schémata jsou tam vyvedený tak, že jim rozumím i já. ;)

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to bude záležet na ohlasu na toto vydání a na poptávce "čtenářstva".

Tenhleten "speciál" nevznikl náhodou, máme tady edici "Jak na to" v češtině už nějakých 14 let (nebo kolik). Vyšel kdejaký model, ale první "Speciál" pro tradičně nejoblíbenější značku, která i v odborné literatuře hraje prim. Mimo mnohé jiné kupř. v roce 2006 vydyné "Technické a seřizovací hodnoty" Kouckého, kde jsou modely ješte od Š100 (40let, že) vypovídá o českých tradicích.

Uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Pre Luďu :

To som pochopil Ajnštajne, napísal som to preto že som to tiež hľadal a zbytočne

 

To Wojnar :

 

Asi ti moc nerozumiem - Skúšal som to nájsť a tiež sa mi to nepodarilo, tak neviem čo je na tom neadekvátne. Ak som sa niekoho dotkol tým chytrolínom, tak sa omlúvam, ale trochu ma naštvalo jak opakovane uzemnil dotyčného. Okrem toho chytrolín je skôr humorné označenie (bežne u nás používané ) ako hanlivá nadávka. Pokiaľ ide o súvislosti, viem samozrejme len to, čo je zachytené v tomto vlákne, a na základe toho potom reagujem, ty to robíš ináč ? Nechceš mi tvrdiť že kým napíšeš odpoveď , prečítaš si všetky vlákna zúčastnených diskutujúcich, aby si poznal všetky skryté súvislosti v pozadí.

Fakt nerozumiem čím som si to tvoje napomenutie vyslúžil, oba prípady uvedené v tvojej správe mi až tak "od veci" neprišli.

 

http://forum.skodahome.cz/topic/57110-jak-na-to-special-oi/?p=1810526

http://forum.skodahome.cz/topic/17029-vymena-palivoveho-filtru-jak-na-to/?p=1810139

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...