Přejít na obsah

Superb II Combi


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

tak jsem se koukal na skoda-auto.de, zajímavý, že sup kombi tam vůbec nenabízí v provedení exclusive, už tak asi leze sup pašíkovi hodně do zelí

ty kola Borbet XL jsem v jejich konfigurátoru nenašel, Borbety ale nejsou orig. příslušenství Škoda....

Editováno: , autor: hudra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Neviem ci to tu uz je. Neznasam VW- :angry: Serie ich ze je Skoda lepsia. Keby sa Skoda osamostatnila.

Plácáš hlouposti. Bez VW by tady dávno Škoda nebyla a nebo by vyráběla sračky typu Dacia Logan. Mimochodem, je obecně známo, že místo Dacie chtěl ke stejnému účelu využít Renault původně Škodu.

Když by sis sedl do novýho Pola nebo Golfu, o lepší Škodě bys ani necekl. Škoda je prostě značka "value for money", nikdy cílem špička nebyla. Opravdu ti nedochází, že nový technologie dostávala u prvních generací Fabie nebo Octavie Škoda jako první hlavně pro napravení reputace? Co by přineslo kanibalizování jednotlivých modelů, když takle může koncern nabídnout široké portfolio různě zaměřených značek s různými cenami? Chceš image a "sportovní" zaměření? Běž si pro Audi. Chceš konzervativní styl a značku? Běž si pro VW. Chceš levné Audi o stupeň pod ním? Běž si pro Seat. Chceš o stupeň horší a taky levnější VW? Máš tady Škodu..

Mimochodem, v čem je lepší Superb než Passat? V možnosti udělat z testu senzaci? Podle mě jde o srovnatelný auta, každý s nějakejma subjektivníma plusama a minusama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,to som si neuvedomil,Ale docitali ste si ten clanok do konca? Ze nastupca superbu bude o dost mensi a bude mat nizsiu vybavu, len kvoli tomu lebo je lepsi ako passat. Mohlo by to byt trocha ferovejsie, ked su jeden koncern. Zase je dobre ze skoda a vw tym ze su v jednom koncerne tak vyrabaju obidva automobilky kvalitne auta.

Editováno: , autor: OJO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do SIII :smich: je ještě tak minimálně 6 let (řekl bych tak 2 roky do fcl)...

Navíc pokud bude OIII (jsem to ale futurista ;)) větší než současná OII a SIII menší, tak to už nebude moc velký rozdíl rozměrový rozdíl mezi nimi, ne? To je blbost... Řekl bych, že se velikost minimálně nezmenší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...