Přejít na obsah

(OII FL) - Už někdo máte OII facelift ?


viewer

Doporučené příspěvky

Tak jsem o vánocích "dědovi" tu jeho novou pořádně prozkoumal a tady je jeden poznatek kapučíno je úplně jiná barva než předchozí kapučíno !

Spíš mi to připomíná o něco světlejší šedou satim, rozhodně to má k ní blíže než k předface kapučínu...

Co se týče barevna FL, příjde mi, že většina metalických barev je ve výrazně světlejších ostínech. Osobně jsem na tom viděl tu Arctic zelenou a musím řict, že na me působila jako dost zajímavá barva. Možná to bylo tím, že je to nezvyk, ale byla to příjemná změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak já jsem navštívil autosalon škoda v Olomouci. Na OII 1.9 TDI elegance jsem dostal slevu 52tis,takže to vycházelo na 486tis. kč. A když jsem řekl,že je to na mně pořád moc ;) tak mi prodávající prozradil,že pokud na to nespěchám,tak ať počkám,že podle něho bude škoda opět slevňovat a to asi v dubnu !!??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám informaci, že by snad měla zlevňovat v únoru, ale jak moc a co všechno to nevím... Třeba to bude taková ta sleva, že auto bude stát pořád stejně, akorát ti tam nahážou nějakou výbavu navíc, kterou by sis stejně neobjednal protože ju nevyužije. (např. střešní okno, parkáče, vyhř. sedačky...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg Mariosi, ty seš fakt debil!!! protože, kdybys nebyl, tak bys nemohl takovýhle kraviny psát!!! nechápu co je nepraktického na střešním okně, vyhřívaných sedačkách a park assist.??? :kuk: ... jediná nepraktická věc co se občas objeví v Oktávce jsi TY Mariosku! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorliku debil jsi tak akorat ty, bylo to myšleno, tak že škodovka by lépe udělala, kdyby radší snížila ještě cenu dejme tomu o 20k kč než aby zůstali na stejné ceně jak teď, ale dovybavili to různéjma serepetičkama. To co jsem napsal do závorky, bylo jen pro představu a je je to silně individuální co každy využije z výbavy nebo ne.

wrccko: ano logicky uvazuji, a mela by i skodovka a nechat zákazníka at si vybere co do auta chce a ne mu tam cpat veci ktere nevyuzije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se zlevňování týče, pátral jsem koncem roku a oveřoval informaci o tom "že by škodovka měla zlevňovat začátkem roku 2009". Dle zjištěných informací, se tedy rozhodně žádné další zlevňování nechystá (alespoň tedy strovnatelné slevy s již proběhlými). Dle slov zasvěcených: "žádné další slevy plánu nejsou, Škodovka si bude ještě nějakou chvíli lízat rány z již zavedených slev".

Jak jsem koupil, tak prodávám.

Editováno: , autor: Jíňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorliku debil jsi tak akorat ty, bylo to myšleno, tak že škodovka by lépe udělala, kdyby radší snížila ještě cenu dejme tomu o 20k kč než aby zůstali na stejné ceně jak teď, ale dovybavili to různéjma serepetičkama. To co jsem napsal do závorky, bylo jen pro představu a je je to silně individuální co každy využije z výbavy nebo ne.

wrccko: ano logicky uvazuji, a mela by i skodovka a nechat zákazníka at si vybere co do auta chce a ne mu tam cpat veci ktere nevyuzije.

marios, ty si môžeš vybrať veci nikto ti v tom nebráni, resp. ak máš dobrého dealera tak sa s ním dohodneš na domontovaní vecí zadarmo skoro zadarmo namiesto zľavy ako ja :) ale prečo nezobrať niečo naviac, je pravda že ti tam dajú čo chcú oni, ale ešte som nevidel aby dávali len tak strešné okno, to je blbosť, maximálne nejaké kožené doplnky atd. pre mňa je teraz hlavné, aby Škodovka riešila problémy v servisoch, lebo toto čo sa teraz deje je otras :aggressive:

a ešte sa opýtam prečo su senzory a vyhrievané sedadlá zlá voľba? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...