Přejít na obsah

(OII FL) - Už někdo máte OII facelift ?


viewer

Doporučené příspěvky

asi takto, škodovka tou výbavou navíc jde s dobou, protože za rok, dva bude povinnost mít ASR/ESP, TMP, hlavové bagy a zadní parkovací asistent, takže defakto dnes si už kupujete nadčasové auto ;)

podobné to bylo v letech 2002, kdy musely mít všechna auta 2x bag a ABS ;) (vyroba na kontinentu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mariosi, jenže ty nevyužiješ z výbavy vůec nic... se divím, že máš v autě volant! :smich: ...

jenom připomenu... nesvítíš, protože to zvyšuje spotřebu, ze stejného důvodu nepoužíváš rádio, sklápíš si zpětná zrcátka... dále nepoužíváš vnitnřní osvětlení, protože v autě vozíš jenom noťas ten vždycky nahmatáš :kol-98: ... ty máš dost! fakt echt dost! :D líbíš se mi!!! rofl ... chudák ženská, která s tebou bude žít! ty jí snad vypneš i ledničku, páč to moc žere a je zbytečný, aby chladila!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrccko: ne ja neříkám, že senzory a vyhřivaná sedadla jsou špatná volba, někdo by bez této výbavy auto třeba ani nekoupil, ja tím chci jen říct, že lépe by Škoda udělal, kdyby cenu snížila dejme tomu o tu častku co normálně stojí ta mimořádná výbava, kterou oni vlastně cenu auta navyšují(v tomto připadě senzory a výhřev).

Já třeba parkovací senzory nepotřebuji, nemám s parkováním sebemenší problém (ať už co se týka zkušeností s rozměry vozu, tak i s parkovacím prostorem kde parkuju 99% času). Vyhřívané sedačky dtto... nikdy mi na prdel zima nebyla, mám ale látkové sedačky a né kožené, na kůži to může být znát více... nevím nemám zkušenost.

Vorle ty draku, tak ještě jednou a naposled. Nesvítím pouze v létě za krásného slunného dne, když je šero, prší, mlha či jiné horší "světelné" podmínky tak svítím VŽDY. To proč nesvítím není kvůli spotřebě ale pitomosti našich zákonodárců, kteří vymýšlí jen pičoviny. Až ti nařidijou zas nějakým chytrým zákonem, že před každou jízdou budeš muset 3x obejít auto a zkontrolovat jestli máš všechny čepičky na ventilkách, tak ty budeš první kdo to bude striktně dodržovat zřejmě co? Rádio používám jen na CD, v rádiu žádné dobré pisničky nehrajou a jen kecaj nebo pouštěj reklamy...

Osvětlení nepouživám, protože v autě sebou 99% času nic kromě notebooku nevozím a tak malej ho nemám abych nedokázal ho uchopit i za tmy, navíc dost často parkuju v prostorách kde mám světlo (garáž či stání u práce kde je fotobuňka na pohyb a rožnutí světla).

všici ostatní: Sorry za "drobný" OT :kol-18:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrccko: ne ja neříkám, že senzory a vyhřivaná sedadla jsou špatná volba, někdo by bez této výbavy auto třeba ani nekoupil, ja tím chci jen říct, že lépe by Škoda udělal, kdyby cenu snížila dejme tomu o tu častku co normálně stojí ta mimořádná výbava, kterou oni vlastně cenu auta navyšují(v tomto připadě senzory a výhřev).

A od čeho jsou pak výbavy classic, ambiente, elegance? Rolbař má pravdu.. bylo už na čase, protože u nás ty výbavy dost "šidili".. v DE byla elegance skutečně elegance narozdíl od ČR.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdarec. Před týdnem jsem ji objednal u Auto Hégr Šumperk. Ve výbavě ambiente a s motorem 1,6MPi, paket plus, navíc construct a zimní kola, barva zelená arctic. To vše sem uhádal na 424 500,- Kč za hotové. Už se nemůžu dočkat, až si ji vyzvednu a rozloučím se se svým stařičkým mondeem (1,8 LPG GHIA r.v.1993).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz taky od ctvrtka jedim s FL :) Combi 1.8 TSi DSG L&K, modra aqua (barva byla jako prekvapeni, v dobe objednani jeste nikde nebyla k videni :) ). No par drobnosti navic jako stmivaci zrcatka, spoiler k prednimu narazniku.. Po me predchozi Fieste 2003 (1.4, Ghia) je to prijemny "upgrade" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...