Přejít na obsah

Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru


u3nos

Doporučené příspěvky

Co se týče té otázky žhavení při otevření dveří.......měla to už dieslová Felicia a Octavia jakbysmet. Jedná se o tzv. předžhavení, které se spíná při otevření řidičových dveří a žádná kontrolka u toho nesvítí :p . Po otočení klíčku v zapalování se svíce dožhavují a svítí kontrolka...

A MAL SOM PRAVDU :p :p :p :p Aspon to nemusim hladat!!!!! -_- -_- -_- -_- -_-

BEDUIN,dedek a VASA TAK uz mi verite!!! :p :p :p :p :p

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad baterie: nabíjecí proud je dán vnitřním odporem baterie který se mění v závislosti na nabití tz. vybitá baterie bude brát třeba 10A, nabitá bude mít tak velký vnitřní odpor že do ní poteče třeba jen 0,1A

kapacitu baterie je nejlepší zvolit tu co tam doporučue výrobce

ad žhavení: nikdy jsem o tom neslyšel a moc tomu nevěřím, nepleteš si to s tím benzínem kde opravdu probíhá natáhnutí při otevřených dveřích (OI do 99 myslím pak už jen s klíčkem)

Vasa nepletem si to z benzinom JE TO OCTAVIA - DIESEL :p :p :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mněl taky pravdu že to měla Felda 1,9D

Ale ste mně chlapi nasrali tak,že jsem šel do sklepa se džbánkem pro červené a vzal kliče od auta odemkl odevřel kapotu sundal kryt :smich::p napojil měřák zavřel dveře odevřel dveře a ještě jednou a co :D a NIC.

Tak že bud mi to nefunguje nebo mám v garáži teplo nebo nevím :)

Tak jsem si nabral Vavřince zamknul auto a jsem tu. :smich: :smich: :smich:

Někdo to zkuste at víme jak to je.

A jinak na zdraví :kol-35: :kol-35: :kol-35::kol-21:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U felicie to předžhavení je na 100%, u TDi snad taky. Klidně bych to změřil, ale pod okny mám už jen dva benzíny...

Tam nemužu zustat je tam chladno a ještě dost dobreho vínka a to nevím jestli bych zdolal potom schody :smich: :smich: :smich:

Ja vím že to u Feldy je už jsem to tu psal.Dělal jsem na to ledku

U tdi říkám že mně to nic neukáže a tak si myslím že to tam není.Ale už jste mě trochu nahlodali :smich:

Editováno: , autor: dědek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už budeš v tom sklepě, tak tam zůstaň.......a neuběháš se... lol

Evidentně to má špatně zabezpečený.... bud si měl natáhnout portubí a nebo vycvičit manželku lol Já takkuju Frankovku V Power 2006 oktanů :smich: jede mi to fakt dobře hlavně to táhne dobře odspoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši pití vína to je obřad :) Ve sklepě to má správnou teplotu a nahoru nosím jen karafu 0,7litru aby to nezteplalo. ;)

Tak že potrubí nepřipadá v uvahu :smich:

Jinak lonské ročníky vín jsou :palec2: bylo dobré počasí

S tou manželkou to není špatný nápad i když já tam chodím rád -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem prošel i celý TDi a nikde nic o dveřích

jelikož to ovládá přes relé ř.j. motoru tak se mi to tuplem nezdá

když mám jednotku na stole tak pokud nedám sv.15 tak se se mnou nebaví

dejme tomu že by to byla extra funkce která by jela jen na sv.30 tak stejně signál ze dveří jde ze dveří CANem u do 2001 by to došlo do komfortky ale kam dál když to nikam dál do motorovky nebo relé nejde ?

kdyby to mělo spínat tak v motorovce bude blok hodnot kterej toto kontroluje to není

další věc: cvaklo by relé (i když šlo by zaměnit s komfortkou pro vnitřní světlo), i kdyby bylo tichoučký tak mě na OI když byla kláda a žhavilo to tak mě viditelně pohaslo stropní světlo. ale vždy až po zapnutí klíčku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...