Přejít na obsah

Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru


u3nos

Doporučené příspěvky

Skus ju najprv hodit na NABIJACKU+dolej destilovanu vodu a poriadne nabit!!!! Ked nepomoze tak potom kupuj novu baterku. ;):)

Ta originál není bezúdržbová?

Nabíječka nejspíš nepomůže, protože je to stejné i když jedu 100km.

Pojedu na týden na hory, tak bych po tejdnu co bude auto stát na mraze nechtěl jít pak ze švýcar pěšky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta originál není bezúdržbová?

Nabíječka nejspíš nepomůže, protože je to stejné i když jedu 100km.

Pojedu na týden na hory, tak bych po tejdnu co bude auto stát na mraze nechtěl jít pak ze švýcar pěšky :-)

Co si myslis pod pojmom BEZUDRZBOVA???? ZABUDNI NA MNA(AUTOBATERIA) A JAZDI??? :smich: :smich: :smich: Alternator ti nedokaze nabit baterku na100%!!! Ale nabijacka ANO!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je neco jak to tvoje zhaveni po otevreni dveri :smich: bezudrzbove sou a nic se do nich neleje sou zaslepene a pokud bys ju odslepil tak prides o zaruku

:palec2: :palec2: To ZHAVENIE som NETVRDIL ZE HO MAM JA lol lol lol LEN SOM PISAL ZE SOM TO NIEKDE CITAL :p :p :p :p

Ale pod tou NALEPKOU SU NALIEVACIE OTVORY NA DOLIEVANIE :p :p :p A NA 7 rokou starej BATERKE PRIDES O JAKU ZARUKU :smich: :smich: lol:p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2: To ZHAVENIE som NETVRDIL ZE HO MAM JA lol lol lol LEN SOM PISAL ZE SOM TO NIEKDE CITAL :p :p :p :p

Ale pod tou NALEPKOU SU NALIEVACIE OTVORY NA DOLIEVANIE :p :p :p A NA 7 rokou starej BATERKE PRIDES O JAKU ZARUKU :smich: :smich: lol:p :p :p

čirou náhodou, není ta bezúdržbová baterie "gelovka" to by dolití moc nepomohlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2: To ZHAVENIE som NETVRDIL ZE HO MAM JA lol lol lol LEN SOM PISAL ZE SOM TO NIEKDE CITAL :p :p :p :p

Ale pod tou NALEPKOU SU NALIEVACIE OTVORY NA DOLIEVANIE :p :p :p A NA 7 rokou starej BATERKE PRIDES O JAKU ZARUKU :smich: :smich: lol:p :p :p

chlape nauc se cist,podle toho tveho navodu co sem vlozils pisou 1-2krat rocne tudiz kdyz je zaruka 2roky tak o nu prides.je to proste kravina nevim odkud ty clanky beres :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam tam Vartu 70Ah/340A. No na diesel trochu malo, ne? A vubec, jaky proud tece do toho starteru? Min chapu, ze pokud je bat dostatecne predimenzovana, tak pak i v mrazech da potrebny proud. Ta ma mela uz ty zaslepky strzene a ty srouby na doliti pekne ohlodane, takze se v tom predemnou uz nekdo stoural. Po otevreni tam voda (snad ne ten gel ci co) byla az nekolik cm od vrchu baterky. Kolik tam ma byt vody? Na baterce je jen napsano, ze se mam kouknout do manualu :-) Ale na strankach Varty jsem nenasel v tom smyslu vubec nic.

Starteru se nechce jen rano, kdyz je auto vymrzle, jinak je to naprosto v poho. Cim vetsi zima, tim je to horsi, takze tipuju tu baterku.

Ac je to skoro 3000tis, asi ji koupim, abych mel klid. Uz vidim, jak ji zase kupuji tesne pred prodejem auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny chytré hlavy a šikovné ručky.

Včera jsem chtěl odjet s autem a hle. Když jsem startoval tak mi zhasínaly budíky a startér se ani pořádně nezatočil.

Takže baterie totálně vytřískaná.

Teď mi nastal dost velký problém a proto Vás všechny moc prosím o radu!!!

Buď musím stávající baterii nabít, tedy jestli to půjde, a nebo koupit novou.

1.Problém je v tom, že mi auto stojí volně na ulici a mám zamykání pouze přes kufr. Takže když vyndám baterii, tak budu mít odemčené auto. Jak to řešíte vy?

2.Když zjistím, že baterie odešla do věčných lovišť, tak budu muset koupit novou. Můžete mi doporučit nějakou baterii nebo se svěřit se svými zk.? Mám octavii I. 1.9TDi 81kW s klimatizací.

Děkuji moc.

Zdarec.

Tak co jakou jsi tu baterii nakonec koupil koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlape nauc se cist,podle toho tveho navodu co sem vlozils pisou 1-2krat rocne tudiz kdyz je zaruka 2roky tak o nu prides.je to proste kravina nevim odkud ty clanky beres :)

FOXDIVEMASTER nauc sa CITAT TY :palec2: :palec2: :smich: :smich: :smich: :smich:

Precitaj si NAVOD NA OBSLUHU SKODA OCTAVIA strana 138. Tak KECA A VYMYSLA SI aj SKODOVKA :p :p :smich: :smich: :smich: Bavime sa o obycajnej baterke zo zatkami. :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak ju chces nabit??? Demontaz AKU otazka 5.MINUT. :):):):):)

Ale já ji nemam vybitou. Normálně s ní jezdím a auto startuje na první cuk. Jen ráno když je auto vymrzlé, tak startér má problémy. A pokud půjde na nabíječku, tak v garáži a to ji taky nemusím vyndavat ...

Teď potřebuji vědět, kolik tam má být vody, abych ji případně dolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...