Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Tak to neuhadnete, co se ted stalo :help: sedim si takhle dole na baru, protoze v pokoji u me neni televize, zvoni zvonek, jdu otevrit a venku stoji chlapik a ptak se na ubytovani pro 3 lidi. Mame volny uz jen dvouluzkovy pokoj :feve: tak ho posilam jinam, ale chlapik se za 5 minut vraci, ze nemaji misto a ze se vyspi v tom dvouluzkovym pokoji. To vsechno se stane ve 23:15. Reknete mi, ze nekdo jede do CK, kde uz odpoledne neni misto na ubytovani a shani ho takhle vecer, mazec... tak jsem mu tam soupnul nejakou podlozku, ze se vyspi na zemi.

A jeste tady kvuli nim musim byt, pac pan s pani chteji pit vino, ze maji za sebou dlouhou cestu :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to neuhadnete, co se ted stalo :help: sedim si takhle dole na baru, protoze v pokoji u me neni televize, zvoni zvonek, jdu otevrit a venku stoji chlapik a ptak se na ubytovani pro 3 lidi. Mame volny uz jen dvouluzkovy pokoj :feve: tak ho posilam jinam, ale chlapik se za 5 minut vraci, ze nemaji misto a ze se vyspi v tom dvouluzkovym pokoji. To vsechno se stane ve 23:15. Reknete mi, ze nekdo jede do CK, kde uz odpoledne neni misto na ubytovani a shani ho takhle vecer, mazec... tak jsem mu tam soupnul nejakou podlozku, ze se vyspi na zemi.

A jeste tady kvuli nim musim byt, pac pan s pani chteji pit vino, ze maji za sebou dlouhou cestu :help:

hele kšeft je kšeft to se neda nic delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu nikoho premlouvat, i Vittorio se ptal, jestli by tu nesel udelat sraz, ale asi je to pro vas daleko... ale kdyz bude mit nekdo zajem, tak neni nejmensi problem :palec2: Jen jestli si vyberete hlavni sezonu, chce to zamluvit dost dopredu, aby se nestalo neco jako dneska tem hostum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný že takový přepadovky večer jsou buď a nebo. Když už by se někam jelo, tak je určitě lepší se domluvit na tom kdy, kdo a jak dlouho by jsme zůstali.

O tom sraze tam už psal i Petr81 jak jsme řešili besídku na jaře ale pro Ostraváky je to už hodně daleko. ;) Na besídku je nejlepší střed republiky ať to máme všichni tak nějak rozumně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...