Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

ty woe, to tatík moc nejezdí.. šéfik má od září 11500 - to byl stav 19.12. kdy sme jeli do Rychnova.. jelo to celkem slušně, na to že to bylo v kombajnu :)

p.s. sem zkoumal jestli se ten motor vleze do Fabky :D

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjo smažáček, večer jedu do Prahz, tak že bzch se zastavil na Václaváku na sejra v housce :D

Nedalo mi to ,tqak jsem si pro jeden zajel :) ... dokonce i na brusle jsem se stavil,ale povrch napytel takze dneska nic...Zitra jdu omrknout dalsi misto .)

Radůze - na co potřebuješ 2 mega ? :D

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S urokama by ta konecna castka byla nekde jinde no :( .. Ale hold uz je to tak .

Sbirka neni spatnej napad .) treba se nekdo chytne,nebo napis prezidentovi o nejaky prispevek na dum :p kdysi to semtam vyslo... :D

A nebo jeste jedna moznost ,ze poshanis alespon tech 500tis. a zbytek bys mesicne splacel .Akorat by tam bylo riziko,pokud by se neco prihodilo,pochybely by finance tak muzes prijit o vsecko ...

Ale bydlel bys ''ve svem'' ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...