Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Tak ono je to precijen prakticky o polovinu silnejsi jak stříbřena ,je to pekny pojezdenicko ,to nepopiram :)

Akorat jsem nasratej pac jsem si objednal fotacek od jednoho borce ,kteryho mi doporucilo docela hodne lidi tady z okoli ,ze je solidni a takovy ty kecy... No a masina nikde,clovicek se mi neozyva ani na mobilu ani pres mejl ,takze zatim teda jeste zustavam u svyho chrastitka ...

Ted bude celkem hodne vydaju tak jsem si rekl,ze zrcadlo jeste chvilicku pocka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nema predstavu o znacce? ... Do sto tisic uz poridis i nejakou peknou octavecku :) ...Ten puvod v dnesni dobe uz je problem ,nekdy neco zjistis nekdy ne no .

Minuly tyden jsem se byl jen tak kouknout po bazarech a byl tam Opel vectra r.v 97 za nejakych tusim 60tis.

Vsechno se mi zdalo vpohode az na cedulku nikdy nebourano .Vsak kazdy snad rozezna odstin laku po vymene a pred:) . Tak jsem rekl panovi bazaristovi at mi autko otevre a projel jsem prstem ramy kolem dveri atd ... Reknu ti ,todle auto bych nevzal ani za 6 . Ale uz tam neni ,takze asi nekdo koupil ...,

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky te zdravim .

Dal jsem si ho jen na zkousku.Kdyz mi tak kazdy pise a rika ,rekl jsem si proc ne .Je to jen zkracena verze myho staryho nicku a zatim s tim nikdo problem nemel,vseci me poznaj ...

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky te zdravim .

Dal jsem si ho jen na zkousku.Kdyz mi tak kazdy pise a rika ,rekl jsem si proc ne .Je to jen zkracena verze myho staryho nicku a zatim s tim nikdo problem nemel,vseci me poznaj ...

napriklad vzhledem k blacklistu na bazaru to je nefer, novacek te nepozna

nemyslim, to samozrejme konkretne na tebe ale uvadim to jako priklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...