Přejít na obsah

Zimní náplně do ostřiků


karlos3

Doporučené příspěvky

Glacidet od ŠA bych si nekoupil, ne za ty lowe, a tohle bych reklamoval - buď tam kde je koupený nebo přímo volat na sheron, prt. to musí být nějaká vadná várka. Máme doma kanďáky už dva roky a nezamrzlo nic!

Ale jinak jsem rád, že teď naposled mi omylem poslali Velvanu a ne Sheron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišo: a jak to chceš reklamovat? To budeš těžko dokazovat. To mi věř.
přesně, neprokazatelný, protože ten kanystr je už otevřenej, takže se budou točit na tom, žes to blbě zředil apod

Já osobně bych nedokazoval nic, zavolal bych jim nebo napsal, řekl jim to, poslal číslo šarže a věřím, že by s tím něco udělali, prt. jim v dnešní době musí jít o zákazníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dnes dtto, naliaty Sheron do -20, pri dnešných -8 zmrzol. (260 kabli v pr...)

Carlito> skús na kryté parkovisku pri nejakom hyper super obchďáku (nejaké kde nemrzne) 2-3 hodiny počkať, vystriekať, doliať niečo iné, opustiť parkovisko. (Ideálna je ale garáž a rozmrazovať celú noc...)

Editováno: , autor: Pištáčik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem vždycky do feldy kupoval z hypernovy kapalinu do ostříku značky Euroshopper do -20 (5l za 100kč :-) a nikdy jsem neměl problém v našich podmínkách, včera když byly ty mrazy (u nás bylo cca -15) byla felda celou noc venku na mrazu ráno jsem vyjel a když jsem po pár kilometrech potřeboval ostříknout tak to sice nestříkalo jak v letě ale stříkalo...

Editováno: , autor: joe4090
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom malinká poznámka bokem.. beztak mi ten Sheron taky zmarzá (ale ty starý zásoby ani moc ne.., schválně se zítra podívám, páč mám ty kapaliny venku v kanystrech nerozdělaný.)

ovšem u Sheronu mám 100% jistotu, že nanaleptátvá polykarbonáty a plasty, aneb kdo má xenony, resp. ostřiky světel, tak by ho to mělo / mohlo zajímat.. Sheron má homologaci a atest od ITC, že jejich výrobky toto nedělají. O tom z hypernovy pochybuji ;) (ale netvrdím, že to nutně dělá!!!). Až dojde Sheron, uvidíme co koupím.. beztak zase Sheron :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam uz dlouho naplne od Velvany a max spokojenost.

Klasickou letni teda nekupuji vubec, pouzivam vyhradne zelenou Jaro-Podzim (do -5C) a v zime podle zbytku v nadrzce bud Glacidet -80C nebo rovnou -20C.

Rekl bych, ze ta podzimni i lepe myje - je to znat hlavne na hmyzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě teď jak byli mrazy, tak mi zamrzla nemrznoucí směs od Sheronu -30. Když jsem jel do servisu pro vyhřívané trysky tak mi říkal týpek z origo škoda servisu, že v sobotu tam měli dopoledne 65 lidí se zamrznutejma ostřikovačema. Tak prý zkoušeli kvalitu směsí a -20 byla do max. -8. Takže tak. Sheron, už nikdy do auta nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

testoval som sheron do -20°. dal som vecer do mraznicky do pohara po 1dlc a na druhy den doobeda to bolo este tekute, bez naznakov nejakej ladovej trieste alebo niecoho podobneho. mraznicka ukazovala -24° a sheron bol vyrobeny jeden v lete 2008 druhy v lete 2009

letny sa zda, ze zamrza niekde za -5°

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je docela zajímavý... Já vždycky čapnu kapalinu, co maj pumpy venku na mrazu. Tankuju u OMV, takže ta kapalina je sice s nápisem OMV, ale mám pocit, že to pro ně dělá Sheron. Ta kapalina krásně voní a nikdy sem s ní neměl problém. Je to opravdu hodně divný a vždycky jsem měl Sheron za pojem kvality v tomhle a abych řekl pravdu, kdyby to nebylo tolik lidí, ani by se mi tomu nechtělo věřit. Ta -30 by zamrznout neměla ani náhodou, takový zimy tady ani nemáme :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...