Přejít na obsah

Jaký diesel do Fabie I


Marousek

Doporučené příspěvky

Podle mě je HDI nejhlučnější diesel co sem kdy slyšel - z těch modernějších ;) ale v interiéru to není tak hrozný.. TDI ve Fabce je slyšet, ale asi jako každej diesel.. Objeď si bazary, projeď a uvidíš, však to auto nemusíš hned kupovat ;) Nebo někoho známýho kdo má TDI ve Fabce nemáš? Že by tě nechal svézt??? Rozhodně mi přijde zvuk TDI příjemnější než HTP :) Ale co člověk, to názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Rozhodně mi přijde zvuk TDI příjemnější než HTP :) Ale co člověk, to názor :)

nemohu s tebou souhlasit ... jel jsem ve služební Octavii II TDi trasu Brno-Pha a zpět a musím říci (jelikož hůře slyším), že jsem si za tu cestu moc s kolegyní nepopovídal, chvílemi jsme ji přes motor moc neslyšel (dodržoval jsem rychlost 110-130km/h). Rád jsem pak přesedlal do svého tichého HTP. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je HDI nejhlučnější diesel co sem kdy slyšel - z těch modernějších ;) ale v interiéru to není tak hrozný.. TDI ve Fabce je slyšet, ale asi jako každej diesel.. Objeď si bazary, projeď a uvidíš, však to auto nemusíš hned kupovat ;) Nebo někoho známýho kdo má TDI ve Fabce nemáš? Že by tě nechal svézt??? Rozhodně mi přijde zvuk TDI příjemnější než HTP :) Ale co člověk, to názor :)

Právě že Fábku 1.9 TDI nikdo v okolí nemá. Jel jsem jen s 1.4TDI a to se mi teda moc nelíbilo ten zvuk uvnitř. S 1.9 jsem jel akorát v Galaxy a Octě II, ale tam to není PD tuším a tak nevím jak je ten motor slyšet v té Fábii. Po Novym roce se chystám do bazarů na porovnání tak snad mi to bude jasnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že Fábku 1.9 TDI nikdo v okolí nemá. Jel jsem jen s 1.4TDI a to se mi teda moc nelíbilo ten zvuk uvnitř. S 1.9 jsem jel akorát v Galaxy a Octě II, ale tam to není PD tuším a tak nevím jak je ten motor slyšet v té Fábii. Po Novym roce se chystám do bazarů na porovnání tak snad mi to bude jasnější...

ve fabce je PD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemohu s tebou souhlasit ... jel jsem ve služební Octavii II TDi trasu Brno-Pha a zpět a musím říci (jelikož hůře slyším), že jsem si za tu cestu moc s kolegyní nepopovídal, chvílemi jsme ji přes motor moc neslyšel (dodržoval jsem rychlost 110-130km/h). Rád jsem pak přesedlal do svého tichého HTP. -_-

To mohu jenom potvrdit OII 2,0 TDI je hrozně hlučný, zlepší se to pouze , když máš na uších klapky jako měl Otík ve známém filmu. - je to jízda za trest. 50 - 100 km jde ,ale víc se nedá vydržet - aspoň na mě to tak působí. Mám f 2,0i a slyším jen větrák a kola!!!!!!

Editováno: , autor: aleshh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za menší OT

Dali by se někde spolehlivě sehnat (stáhnout) jednotlivé výbavy fábií, hlavně tedy co obsahovali? našel jsem na netu pár sránek, ale v něčem se rozcházejí. Na stránkách škody taky něco je, ale už jen pofacelift.

Víte o něčem?

To bude asi dost složitý, když každej MR obsahoval něco jiného... Ale ty základní věci zůstávaly pořád, takže si to můžeš odvodit od těch současných ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemohu s tebou souhlasit ... jel jsem ve služební Octavii II TDi trasu Brno-Pha a zpět a musím říci (jelikož hůře slyším), že jsem si za tu cestu moc s kolegyní nepopovídal, chvílemi jsme ji přes motor moc neslyšel (dodržoval jsem rychlost 110-130km/h). Rád jsem pak přesedlal do svého tichého HTP. -_-

tak nevím, v OII TDI sem nejel :) zato s Haťapky mě vždycky bolí hlava :( hlavně z tý 40kW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi dost složitý, když každej MR obsahoval něco jiného... Ale ty základní věci zůstávaly pořád, takže si to můžeš odvodit od těch současných ;)

no mě jde hlavně o to že teď mám v merku Eleganci 9/03 a nemá mlhovky(ty si myslím že by měli být) a ani vyhřívaný sedadla a vzadu el.okna (to právě nevím jak to je). Tak v tom mám trochu zmatek. Někde jsem našel že má mít vše, jinde zas že ne a teď se v tom vyznej.

Ale mělo by to jít zjistit podle VINka ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě jde hlavně o to že teď mám v merku Eleganci 9/03 a nemá mlhovky(ty si myslím že by měli být) a ani vyhřívaný sedadla a vzadu el.okna (to právě nevím jak to je). Tak v tom mám trochu zmatek. Někde jsem našel že má mít vše, jinde zas že ne a teď se v tom vyznej.

Ale mělo by to jít zjistit podle VINka ne?

mlhovky má elegance vždy ;) el. zadní okna byly vždy na přání - i u eReSa a vyhřívaný sedačky byly jednu chvíli jako základní výbava u Elegance, pak ji zrušili, ale kdy to bylo už nevím.. motor PD není hlučnej až tak hrozně jak píše Mello ;) jak sem už napsal, je to pro mě lepší zvuk než Haťap ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlhovky má elegance vždy ;) el. zadní okna byly vždy na přání - i u eReSa a vyhřívaný sedačky byly jednu chvíli jako základní výbava u Elegance, pak ji zrušili, ale kdy to bylo už nevím.. motor PD není hlučnej až tak hrozně jak píše Mello ;) jak sem už napsal, je to pro mě lepší zvuk než Haťap ;)

souhlas, mlhovky má elegance vždy, ale zadní el okna fabia měla na začátku výroby u elegance bez příplatku, pak je zrušili

vyhřívané sedačky se u elegance připlácí i teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabál bych se TDi PD ve Fábii, podle mě Tě zbytečně straší. Nic hrozného, jak se tady píše, to není

klidně bych do toho šel

Já vím taky si z nich nic nedělám. mlhovky u té Fábky nejsou tak si říkám proč je tam nemá, je mnoho důvodů, ale nejhorší by bylo kdyby to byla bouračka. No uvidím po Novym roce se na ni jedu podívat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak týpek mi napsal že to nemá od výroby sdružený přepínač, tak proto nemá mlhoky, ale nějak se mi to nezdá. Je to možný?

Obrázek toho přepínače z auta. Pozná někdo jestli je i na mlhovky ve předu?

http://www.email.cz/getAttachment?session=...15%FCM%DD%5D%E3

Editováno: , autor: Marousek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...