Přejít na obsah

Jaký diesel do Fabie I


Marousek

Doporučené příspěvky

To spíš ta první varianta. Ta stříbrná má za 3 roky ujetých jen 41tis. Nevěřím.

Taky bych to tak nějak viděl. Protože je divný že by si někdo kupoval TDI na 15000km/rok ikdyž výjimky se někdy dají najít.

Tak toho blázna bych chtěl vidět osobně. Já najedu 30-35tis ročně a jsem na hranici rentability oproti benzínu... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš ta první varianta. Ta stříbrná má za 3 roky ujetých jen 41tis. Nevěřím.

Taky bych to tak nějak viděl. Protože je divný že by si někdo kupoval TDI na 15000km/rok ikdyž výjimky se někdy dají najít.

Tak toho blázna bych chtěl vidět osobně. Já najedu 30-35tis ročně a jsem na hranici rentability oproti benzínu... :feve:

Tak třeba levná nafta, ostatně jako můj případ jinak bych šel do benzínu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve než budeš psát že je to blbost bych doporučil navštívit pojišťovny a na tento produkt se poptat. Nabízí to jak prodejci při prodeji aut, tak dodatečně. viz například zde <http://www.carlife.cz/produkty/eurogap/> priste doporucuji zjist fakta ;)

Tak jo, máš pravdu. Akorát ty pojistky se musí platit dvě, jelikož takto jde pojistit auto s havarijním pojištěním. Havárka, kráděž, živel (kasko) a toto pojištění, které plní nad rámec plnění havarijního pojištění. Těch 20tis za 3 roky je asi bez havarijního poj., že?

Jj to samozrejme ano, havarijni pojisteni je nutne pripocist k tomu. Nicmene at pocitam jak pocitam tak se to furt vyplati - aspon u novych aut. Pac ruku na srdce sebelepsi zajisteni nezabrani tomu, aby clovek o auto prisel, trakze takto ma clovek aspon trochu klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta levná nafta by se ti zrovna u toho PDčka mohla vymstít. Není sice tak citlivé na naftu jako Commonraily od Fordu, ale stejně..

Pokud ovšem nemyslíš levnou naftou naftu od známého, co dělá u Shellky, nebo kamioňáka co tankuje výhradně u Shellky :palec2:

Tak od toho zdroje kde beru já bere více TDI dlouhodobě a co vím tak problém žádnej není, ale Shellka to bohužel není no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš ta první varianta. Ta stříbrná má za 3 roky ujetých jen 41tis. Nevěřím.

Taky bych to tak nějak viděl. Protože je divný že by si někdo kupoval TDI na 15000km/rok ikdyž výjimky se někdy dají najít.

Tak toho blázna bych chtěl vidět osobně. Já najedu 30-35tis ročně a jsem na hranici rentability oproti benzínu... :feve:

Kdy a kde? lol Koupeno nový v r 2003 a máme 60tis km, ale je pravda, že to máme jen na takový to městský poježděníčko :D a jinak se jezdí jinýma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Čaute tak to tady trochu oživím.

Zrovna pokukuju po tomhle http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6040437

Je to sice trochu nad limit než jsem chtěl, ale pokud by bylo vše ok tak by se to dalo ještě skousnout. Co si o ní myslíte popřípadě nějaké zkušenosti s tímhle bazarem?

Dík

kazdej bazar v Ol staci km,muzes mit servisku jakou chces,pokud to nebylo koupeno u nas,aby jsi si to overil.za 270tis najdes plno zanovnich fabii koupenych v cr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdej bazar v Ol staci km,muzes mit servisku jakou chces,pokud to nebylo koupeno u nas,aby jsi si to overil.za 270tis najdes plno zanovnich fabii koupenych v cr..

By mě zajímalo kde bereš tu jistotu že každej stačí? Je mi jasný že to dělá kde kdo, ale že by úplně každej v ol?

A jinak bych rád viděl tu zánovní Fábii v 1.9 TDI. U Porsche Olomouc mají akorát 1.4 a to od 270000 vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo kde bereš tu jistotu že každej stačí? Je mi jasný že to dělá kde kdo, ale že by úplně každej v ol?

A jinak bych rád viděl tu zánovní Fábii v 1.9 TDI. U Porsche Olomouc mají akorát 1.4 a to od 270000 vejš.

Chtel jsi poradit nebo ne?nebudem se bavit o autorizovanych predrazenych prodejcich,ale o ostatnich prodejcich,v Ol jsou auta pomalu nejdrazsi v cele republice a spolehaji na to,ze do nemecka,francie daleko,nemuzes to tak lehce overit,tak stahnout min 30tis,ty to nepoznas,on je spokojenej,ty jsi spokojenej,ver mi,znam to.Si zajed nekam do cech,najdi si oficialniho prodejce nebo vezmi annonci,najdi si 1maj,koupene u nas a mas klid,pokud kapnes na feroveho cloveka,i ty blby acka maji v praze 1.4tdi 20tis najeto za 260tis ,referencky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano chtěl jsem poradit, jen mě bylo divný že jsi si tak jistej že všichni v ol stáčej, ale zřejmě máš zkušenosti tak to tak asi fakt bude.

Nejradši bych koupil něco od soukromé osoby, ale nic kloudnýho jsem zatím nenašel. Nejsou nějaky spešl www stránky s touto inzercí (něco jako annonce)?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute tak to tady trochu oživím.

Zrovna pokukuju po tomhle http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6040437

Je to sice trochu nad limit než jsem chtěl, ale pokud by bylo vše ok tak by se to dalo ještě skousnout. Co si o ní myslíte popřípadě nějaké zkušenosti s tímhle bazarem?

Dík

Ambiente bez předních mlhovek, 100% bouraná na předek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledej v annonci,na internetu u autotizovanych prodejcu,kup jen 1-2maj,koupenou u nas,serviska atd,nebude to hned,ale časem se najde.v zimě se blbě kupují auta,je zima,než to prohlídneš,seš promrzlej na kost,auto musí byt čiste,vetšinou to není,lidi ted myslí na darky a silvestra,než na prodej své milované fabie,jedině si hlídat škodovku,treba nekdo bude brat novou fabku2-pod stromecek a svoji treba 3r starou prodá,ale to chce hledat u škodovek v čechach,u nas je to fakt drahé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledej v annonci,na internetu u autotizovanych prodejcu,kup jen 1-2maj,koupenou u nas,serviska atd,nebude to hned,ale časem se najde.v zimě se blbě kupují auta,je zima,než to prohlídneš,seš promrzlej na kost,auto musí byt čiste,vetšinou to není,lidi ted myslí na darky a silvestra,než na prodej své milované fabie,jedině si hlídat škodovku,treba nekdo bude brat novou fabku2-pod stromecek a svoji treba 3r starou prodá,ale to chce hledat u škodovek v čechach,u nas je to fakt drahé

Tak to tak nějak dělám. Rozhodil jsem aji pár inzerátu že koupím auto a na vyzkoušeno jsem dal taky požadavek. Je fakt že prohlížím spíš prodejce na celé moravě. Tak mrknu aji na ty čechy. To auto mám v plánu koupit po Vánocích vím že teď těžko něco seženu skrz ty Vánoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to tu trochu opet oživím

Slyšel jsem poslední dobou že ta 1.9 Pd ve Fábii je hodně hlučná. Nevím nedokážu to nějak moc porovnat jak na tom je oproti jiným autům.

Má někdo možnost to porovnat třeba oproti Jtd, Dci, Hdi atd? Nemám s těmahle motorama moc zkušeností tak by mě zajímalo jak to je ve skutečnosti s hlukem uvnitř i venku.

No snad jste pochopili co tím myslím :)

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tu trochu opet oživím

Slyšel jsem poslední dobou že ta 1.9 Pd ve Fábii je hodně hlučná. Nevím nedokážu to nějak moc porovnat jak na tom je oproti jiným autům.

Má někdo možnost to porovnat třeba oproti Jtd, Dci, Hdi atd? Nemám s těmahle motorama moc zkušeností tak by mě zajímalo jak to je ve skutečnosti s hlukem uvnitř i venku.

No snad jste pochopili co tím myslím :)

Dík

nemám možnost porovnat, ale v jednom testu, kde porovnávali Fabii 1.9TDI s pažoutem 206 HDI, tak Fabia byla uvnitř tišší, zvenku si to již nepamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...